SUPERGA'NIN YENİ YILDIZI

İngiliz şarkıcı Rita Ora, koltuğu Alexa Chung'dan devraldı

Geçtiğimiz aylarda markanın yeni yüzünün Rita Ora olduğunu açıklayan İtalyan markası Superga, reklam görsellerini gün yüzüne çıkardı. Sokak modasını lüksle birleştiren ve yeni dönemin stil ikonlarından biri olarak anılan İngiliz şarkıcı, markaya da enerjisini yansıtmış gibi görünüyor. Pudra tonlarındaki uzun elbiseler, kısacık şort ve eteklerle seksi stiline Superga'yla rahatlık katan Rita Ora, önümüzdeki sıcak günler için ilham veriyor.

2011'de, Superga'nın 100. yaşında markanın yüzü olan Alexa Chung, birkaç sezonda markayla özdeşleşen bir isim haline gelmişti. Geçtiğimiz yaz Miami'de çekilen reklam kampanyasının yüzü olmakla kalmayıp, kreatif direktörlük görevini de üstlenmişti. Bu sene Amerika'daki yoğun işleri yüzünden bir anlaşma imzalamayan Chung'ın yerini, göz alıcı stiliyle Rita Ora dolduracak.

Markayı sevenlere bir de müjdemiz var, Türkiye'deki ilk mağazasını geçtiğimiz günlerde Capitol AVM'de açan Superga, House of Holland ve Disney özel koleksiyonlarıyla birlikte, 42 yeni rengi de satışa sunuyor.