SWAROVSKI 2017/18 SOHBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU IŞIL IŞIL

Swarosvski'nin şehir ışıklarından ilham alan yeni koleksiyonu hem rengarenk, hem çok şık hem de arzu nesneleri ile dopdolu.

Zıtlıkların ve heyecanlı yaşamın merkezi şehirler Swarovski’nin 2017 Sonbahar/Kış Urban Fantasy Koleksiyonuna ilham verdi.

Swarovski 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun çizgileri Paris’in geometrik mimarisinden ve Los Angeles’ın rahat ihtişamından esinlenmişti.

Swarovski Kreatif Direktörü Nathalie Colin Urban Fantasy’de, şehirden ilham alan tarz olasılıklarının sınırlarını zorluyor. Colin, “Şehir günden geceye, 7/24 nefes alır ve yaşar. Ben de şehrin yaşama kattığı bu yaratıcı enerjiyi takı tasarımlarıma yansıtmak istedim. Bu koleksiyon benim Swarovski’nin eşsiz mirasına saygı duyan, onu besleyen ve günümüz kadınına hitap edecek şekle dönüştüren ve benzersiz kristal tekniklerini geleceğe taşıyan markaya ilişkin yaratıcı vizyonumu temsil ediyor. Swarovski benim için, sıra dışılıktan vazgeçmeyen, modern ihtişam anlamına geliyor” diye açıklıyor.Swarovski'nin en ilginç serisi belki de Remix. Birer bileklik olarak aldığınız mıknatıslı zincirlerin birkaç tanesini uç uca ekleyerek istediğiniz uzunlukta koye olarak da kullanabiliyorsunuz. Üstelik birçok farklı tasarım ve renk seçeneği, yarattığınız kombini yalnızca sizde olan özel bir tasarıma dönüşüyor. Remix'in çekiciliğini Colin şöyle açıklıyor: “Her zaman kişisel tarzların güçlü bir savunucusu oldum. Sonsuz kombin olasılıklarıyla Remix konsepti bu açıdan en sevdiklerimden biri. Aksesuarlar, bir kadının benzersiz görünümüyle fark edilmesini sağlayan harika bir kişisel tarz yaratma yöntemidir.” Rengarenk "statement" parçalarına da bayıldığımız koleksiyon, Sonbahar'dan itibaren Swarovski mağazalarında olacak. Koleksiyonu şimdiden fotogaleride inceleyebilirsiniz. .