SWAROVSKI’YLE ANNELER GÜNÜ

Anneler günü yaklaşıyor, ne alacağınıza karar verdiniz mi?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Nisan 2014
SWAROVSKI’YLE ANNELER GÜNÜ
Swarovski bu sezon, her zaman olduğu gibi, sadece gece değil gündüz de kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak parçalar sunuyor. İnci ve kristal gibi ağır malzemeleri, metal kaplamalar, deriler ve daha birçok materyalle bir araya getiriyor. Bu da her güne ve her stile uyum sağlayacak parçalar çıkartıyor ortaya!

Anneler Günü'ne de az bir süre kaldığını düşünürsek, Swarovski'nin zengin koleksiyonunu şimdiden incelemekte fayda var deriz. Anneninize yakışacak ve onun yıllarca kullanabileceği birçok parçayı burada bulabilirsiniz. Özellikle bu sezon çokça yer verdiği inciler, “Nude” serisindeki kolye ve bilekliklerde, berrak pavé kristallere sarılmış şekilde karşımıza çıkıyor.~Daha modern ve farklı parçalar tercih eden anneler için berrak pavé kristallerle bezenen “Spiral” yüzüğün yeni altın kaplamalı halini ya da süet üzerine küçük kristal taşlarla işlenmiş halka bileziği tercih edebilirsiniz.

Kampanya çekimlerinde de yine koleksiyon kadar zarif olan Miranda Kerr'le çalışan Swarovski, taç yapraklarından ilham alınan “Astrid”, kristallerle bezenmiş “Acanthus”, yuvarlak ve armut şeklindeki berrak kristallerle süslü “Asset” serileriyle, Anneler Günü için birçok alternatif sunuyor.

Eğer daha fazlasını görmek istiyor ya da bu parçaları nasıl kombinleyeceğinizi merak ediyorsanız, yakında size bir de sürprizimiz olacak ;)

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.