TATİLDE, DENİZ KENARINDA, TEKNEDE

Deniz kenarında rahat, mutlu ve şık olmak isteyenler bu röportajı okumalı.Tatil bavullarımızı hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Elif Brav Mısırlı, Brav Beachwear adında harika bir koleksiyon hazırladı. Ve kendi tatil bavulu ve stili hakkında da detaylar verdi.

Sade ve maskülen stilini çok beğendiğimiz Elif Brav Mısırlı, yaz için, şimdilik 30 parçalık bir Brav Beachwear, yani plaj koleksiyonu hazırladı. (Kısacası, bir başkası üzerinde aynı parçayı görme ihtimaliniz yok!) Tatil planlarınızı yapmadan ve tabii ki bavulunuzu hazırlamadan önce, hepsi birer adet olan bu parçalara alıcı gözle bakmanızı öneriyoruz. “Benim gibi belli bir tarzı olan insanların deniz kenarında ya da teknede giymek için bir şeyler bulmakta zorlandığını gördüğüm, hatta yaşadığım için böyle bir koleksiyon yapmaya karar verdim” diyen Elif Brav Mısırlı'dan tatil önerileri de aldık.

Plaj koleksiyonunu hazırlarken nelere dikkat ettiniz?
Beyaz tenli olduğum için mutlaka üzerime kendimi iyi hissedeceğim, tabii ki rahat, ince, terletmeyen ve aynı zamanda şık bir şeyler giyerim. Koleksiyonu hazırlarken, ne giymeyi seviyor ve neyin içinde rahat ediyorum diye düşünerek yola çıktım. Her zaman çok sevdiğim pamuklu, vual, fisto ve ipek kumaşları; beyaz, ekru, açık mavi renklerini kullandım. Ayrıca birkaç desen emprime kumaş da var. En çok, kumaşların hafif ve ince olmasına dikkat ettim. Bu parçaları giyenin, kendini içinde iyi, rahat ve ferah hissetmesini istedim.

Brav Beachwear koleksiyonunda kaç parça var?
Şu anda 30. Ve hepsinden sadece birer adet var.