TATİLDE, DENİZ KENARINDA, TEKNEDE

Deniz kenarında rahat, mutlu ve şık olmak isteyenler bu röportajı okumalı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Temmuz 2014
TATİLDE, DENİZ KENARINDA, TEKNEDE


Tatil bavullarımızı hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Elif Brav Mısırlı, Brav Beachwear adında harika bir koleksiyon hazırladı. Ve kendi tatil bavulu ve stili hakkında da detaylar verdi.

Sade ve maskülen stilini çok beğendiğimiz Elif Brav Mısırlı, yaz için, şimdilik 30 parçalık bir Brav Beachwear, yani plaj koleksiyonu hazırladı. (Kısacası, bir başkası üzerinde aynı parçayı görme ihtimaliniz yok!) Tatil planlarınızı yapmadan ve tabii ki bavulunuzu hazırlamadan önce, hepsi birer adet olan bu parçalara alıcı gözle bakmanızı öneriyoruz. “Benim gibi belli bir tarzı olan insanların deniz kenarında ya da teknede giymek için bir şeyler bulmakta zorlandığını gördüğüm, hatta yaşadığım için böyle bir koleksiyon yapmaya karar verdim” diyen Elif Brav Mısırlı'dan tatil önerileri de aldık.

Plaj koleksiyonunu hazırlarken nelere dikkat ettiniz?


Beyaz tenli olduğum için mutlaka üzerime kendimi iyi hissedeceğim, tabii ki rahat, ince, terletmeyen ve aynı zamanda şık bir şeyler giyerim. Koleksiyonu hazırlarken, ne giymeyi seviyor ve neyin içinde rahat ediyorum diye düşünerek yola çıktım. Her zaman çok sevdiğim pamuklu, vual, fisto ve ipek kumaşları; beyaz, ekru, açık mavi renklerini kullandım. Ayrıca birkaç desen emprime kumaş da var. En çok, kumaşların hafif ve ince olmasına dikkat ettim. Bu parçaları giyenin, kendini içinde iyi, rahat ve ferah hissetmesini istedim.

Brav Beachwear koleksiyonunda kaç parça var?


Şu anda 30. Ve hepsinden sadece birer adet var.~

TEST EDİLDİ, ONAYLANDI!


Bu koleksiyon kimlerin hoşuna gidecek?


Bence frapan giyinmeyi sevmeyen, sade şıklıktan yana herkes bu koleksiyonu kaçırmak istemeyecek! Yaz tatillerinin en uzun saatleri deniz kenarında geçirildiği için plaj koleksiyonlarına ihtiyaç var.

Birileri Brav Beachwear'ı “test” etti mi?


Birkaç yakın arkadaşımla koleksiyonu denedik. Hatta ben iki hafta önce tatilde test ettim. Bence tamamdır. Bu koleksiyondaki parçalar, tatil için gitmeyi en sevdiğiniz her yere yakışırlar. Dünyanın neresine giderseniz gidin, şık ve dikkat çekici olursunuz.

Genel olarak tatil alışverişine çıktığımızda nelere dikkat edelim?


Tatil için kıyafet satın alırken nereye gideceğinizi ve gideceğiniz yerde neler yapacağınızı düşünmelisiniz. Ancak her durumda incecik, rahat ve terletmeyecek kıyafetler tercih edin.

Siz tatilde, deniz kenarında en çok ne giyersiniz?


Ben en çok şort ve üzerine gömlek ya da tek başına bir gömlek elbise giymeyi severim.

Tatilde, günlük hayattan farklı neler yapmaktan hoşlanırsınız?


Daha önce görmediğim bir yerse, ön çalışma yapıp gidilecek yerleri organize ederim. Hep gittiğim bir yer ya da teknedeysem bütün gün yatay pozisyonda kitap okumaya ve yanımdaki insanla yiyip içmeye bayılırım.

Üç favori tatil yeriniz neresi?


Bodrum, Yunanistan ve Uzak Doğu.

Henüz gitmediğiniz, görmek istediğiniz bir yer var mı?


Fransız Polonezya'sı en çok gitmek istediğim yerlerden biri.

Peki kaç günlük tatil size iyi gelir?


10 gün tatil yapabilmek şahane olur!

SUZAN YURDACAN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.