TATLI KAÇAMAK: WHITE MILL

Şehrin göbeğinde gizli bahçenin keyfini yaşamak için bir öneri!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Eylül 2014
TATLI KAÇAMAK: WHITE MILL<#text>


<#text> Biraz başınızı dinlemek, sakin keyifli bir gün geçirmek, arkadaşlarınızla başbaşa sohbet etmek, hem de bunu şehrin göbeğinde bir bahçede yapmak... İşte White Mill size böyle bir imkan sunuyor.


<#text> Cihangir'de Susam Sokak'ta yer alan bu café-bar'ı dışarıdan baktığınızda bir çiçekçiyle karıştırabilirsiniz. Aslında pek de yanıldığınız söylenemez. Bonacure markasının birbirinden güzel, sukulent'leri gerçekten de girişte yer alıyor. Güzel bir hediye arayışındaysanız mutlaka bir göz atın deriz!


<#text> Ancak tabii tavsiyemiz, vakit kaybetmeden yukarı uzanan merdivenleri tırmanmanız. O zaman, son derece keyifli dekore edilmiş mekana ulaşmış olacaksınız. Özellikle de arkadaki gizli bahçesine! Yaz bitti, havalar soğudu diye düşünmeyin! Zira White Mill'in adeta bir geminin güvertesindeymişsiniz hissi veren bahçesi yaz-kış açık!


<#text>~


<#text>


<#text> Mekanın tek özelliği bu değil tabii ki. Son derece lezzetli ve her damak tadına hitap eden bir de mönüsü var. Ama bizim tavsiyemiz hiç şüphesiz, hafta sonu edilen sabah kahvaltıları! Bunun dışında, salata, atıştırmalık seçenekleri ve et, tavuk, balık alternatiflerinin sunulduğu zengin bir mönüsü var. Bir de tabii ki hepsini yemek isteyeceğiniz bir o kadar çeşitli tatlıları...


<#text> Bir tavsiye daha? Mekanın birbirinden lezzetli kokteyllerini mutlaka deneyin! Her sezon yenilenen kokteyl mönüsü daha önce tatmadığınız alternatifler içeriyor. White Mill akşamları bar olarak da hizmet veriyor. Ancak komşularını rahatsız etmek istemeyen mekan sahipleri, gece yarısından önce misafirlerini içeri davet ediyor. Son bir ek daha: Özellikle hafta sonu gidecekseniz, mutlaka rezervasyon yaptırın. Zira mekanın dillere destan kahvaltıları her daim oldukça revaçta!


<#text>


<#text>


Adres:
<#text> Susam Sokak No:13 Cihangir Beyoğlu 34433 İstanbul


<#text> Telefon:<#text> (0212) 292 28 95 ve 96


<#text> Detaylı bilgi için:<#text> www.whitemillcafe.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.