TAYLOR SWIFT VE STELLA MCCARTNEY BİR ARAYA GELDİ

Ünlü şarkıcının ve sürdürülebilir yöntemlerde öncü olan tasarımcının koleksiyonuna ilk bakış…

Bu yazın başlarında Taylor Swift ve Stella McCartney’nin yepyeni bir koleksiyonu üzerine çalıştığını duymuştuk ve sonunda bu işbirliğinin ilk fotoğraflarına bakabileceğiz! Ünlü şarkıcı Instagram üzerinden yeni koleksiyonunu ‘#StellaxTaylorSwift yakında geliyor,’ diyerek takipçileriyle paylaştı.

McCartney ile sahne arkasında çalıştığı görülen Swift, “Arkadaşım Stella McCartney ile yeni albümüm Lover’dan ilham alan bir koleksiyon tasarlamak çok eğlenceliydi.

Size çalışmalarımızı göstermek ve Youtube Live kanalından pop-up mağazam hakkında konuşmak için sabırsızlanıyorum,” dedi. 


Taylor Swift’in internet sitesinden yayınlanan ‘lookbook’ koleksiyonda olacak parçaları gösteriyor. Pastel batik hoodieler, beysbol şapkaları, çantalar, bluzlar ve çok daha fazlası… Hepsi ünlü şarkıcının albümüne uygun! Sadece tarz parçalardan fazla ekolojik olan bu ürünler, sürdürülebilir organik koton ile üretildi. 23-25 Ağustos arası New York’taki pop-up mağazadan satılacak olan ürünlerin, Swift’in bugün olan açıklamasında daha fazla yerden satılacağı tahmin ediliyor.  Koleksiyon hakkında daha fazla bilgiyi Stella McCartney’nin internet sitesinden takip edebilirsiniz. Şimdilik bu renkli koleksiyonun ilk fotoğraflarını fotogaleride inceleyebilirsiniz…
.