TOD’S HERKESİ AYAKKABI TASARIMCISI YAPIYOR

Hep bir sanatçı veya tasarımcı olmak istediniz ve hayat sizi başka yönlere mi sürükledi? Sakın üzülmeyin, Tod’sun yeni mağazasında sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

Modanın sanat ile olan bağı gün geçtikçe artıyor.

Geçtiğimiz aylarda Louis Vuitton tuvalleri andıran çantalarıyla karşımıza çıkmıştı.

Bu akıma Tod’s da katılarak tasarımlarını sanat ile birleştiriyor. Markanın yeni New York mağazasında geçtiğimiz günlerde kurulan pop-up köşesi ile müşterilere sanatçı olma fırsatı veriliyor.Tod’sun imzası haline gelen loafer ayakkabıları kişiselleştirme fırsatı veren bu pop-up store Ekim ayına kadar açık olacak. 2,000 üzeri seçenek ile ziyaretçiler dokunmatik ekranlarda hayal ettikleri tasarımı yaratabilecekler. Markanın CEO’su Diego Della Valle bu projenin Tod’sun müşterilerine sınırsız seçenekler sunacağını söylüyor. Tod’s bu pop-up mağazası ile moda severlere el işçiliklerinin özelliğini göstererek teknoloji ile günümüze uyarlıyor. İçinizde yatan sanatçıyı dışarı çıkarmak isterseniz bu mağazayı ziyaret edebilirsiniz.
Yazı: Alya Barutoğlu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.