TOMMY HILFIGER, DISNEY’İN 100. YILINI KUTLUYOR

Amerikan ikonları Tommy Hilfiger ve Disney prep klasiklerine manga yorumları katan bir koleksiyon sunmak için bir araya geldi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Haziran 2023
TOMMY HILFIGER, DISNEY’İN 100. YILINI KUTLUYOR

Tommy Hilfiger, Disney’in 100. yıl dönümü onuruna yeni bir Tommy Hilfiger ve Disney iş birliğine imza atıldığını duyurdu. İlk kez kolejli prep tarzının harika dünyasına adım atan Mickey ve arkadaşları, arşivden Tommy Hilfiger klasiklerinde görünüyor. Sevilen karakter Mickey Mouse ve arkadaşları Minnie Mouse, Pluto, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck popüler Japon çizgi roman tarzı manga ile betimleniyor. Erkek, kadın ve çocuk stillerinden oluşan "Disney X Tommy" koleksiyonu dünya çapında sevenleriyle buluştu.“İkonik bir yıl dönümü, ikonik bir marka ve en ikonik karakterleriyle iş birliği - Disney’in 100. yıl dönümünü kutlamak için dünya çapındaki hayranlara katılmanın daha iyi bir yolu olamaz” diyen Tommy Hilfiger sözlerine şöyle devam etti: “Tommy Hilfiger’ın marka DNA’sı ile Mickey ve arkadaşlarını buluşturmak bugüne dek en eğlenceli iş birliklerimizden biri oldu. Favori prep klasiklerimiz şimdi yeni koleksiyondaki değerli parçalarda hayat buluyor.”

Disney Tüketici Ürünleri, Oyunlar ve Yayıncılık Başkanı Tasia Filippatos da iş birliği konusunda şu yorumda bulundu: “Disney ve Tommy Hilfiger, kültür üzerinde küresel ölçekte etki yaratan iki marka. Disney x Tommy koleksiyonu da Disney’in 100. yıl dönümünü kutlarken hem Disney hem Tommy Hilfiger’ın yaratıcılığını ve hikaye anlatımını gözler önüne seriyor.”


Özenli işçilik ve düşünceli detaylarla tasarlanan Disney x Tommy koleksiyonu, markanın imzası prep klasiklerini eğlenceli desenler ve baskılarla yeniden yorumluyor. Eğlenceyi çok seven Mickey’nin özelliklerine sadık kalan koleksiyon, kadın ve erkekler için 50 stil ve çocuklar için de her biri ikonik Disney karakterlerinin manga yorumlarıyla tasarlanan 10 stil içeriyor. Yeniden doğan TH Monogram ve Mickey’nin anında tanınan silueti gibi detaylar rugby gömlek, chino pantolon ve blazer ceket gibi stillere eğlenceli dokunuşlar katıyor. Manga Mickey, gömlek ve gömlek elbiselerin ince çizgileri arasında dolaşırken tamamı desenli tasarımlar mürekkep lekeleri ve elle çizilmiş eskizler gibi detaylarla Disney sanatçılarının orijinal zanaatına göndermede bulunuyor. Puanlı Minnie Mouse da bir kriket formasında ve dokuma kazakta yeniden hayat buluyor.

Bu ortaklık, Tommy Hilfiger’ın uzun yıllardır nesilleri etkileyen ikonik pop kültür figürleriyle iş birliği yapma tutkusunu yansıtıyor. Koleksiyon seçili Tommy Hilfiger mağazalarında, tommy.com ve shopDisney.com online alışveriş sitelerinde, Disneyland Resort ve Walt Disney World Resort’ta, büyük toptancı ortaklar aracılığıyla ve sosyal medya üzerinden satışa sunulacak.

Çekimlerini Paola Kudacki’nin üstlendiği kampanyada şarkıcı-besteci Henry Lau ve oyuncu Lucien Laviscount ile birlikte modeller Soo Joo Park, Stella Maxwell ve Reign Judge rol alıyor. Kadro, global sosyal platformlarda yayınlanacak dijital defilede anında tanınan Disney fonunda eğlenceli parçaları sergiliyor.

Kampanyaya yenilikçi ve kişisel bir yorum katan yapay zeka destekli bir fotoğraf oluşturma uygulamasıyla hayranların Disney x Tommykampüsünde bir manga karakterine dönüştürülmek üzere görüntülerini yüklemeleri ve avatarlarını sosyal platformlarda paylaşmaları sağlanacak.

Markanın dostları #TommyHilfiger, #DisneyxTommy etiketlerini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak topluluğa ve sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.