TOMMYNOW DEFİLESİ SANAL DÜNYAYA TAŞINIYOR!

Tommy Hilfiger, avatarlar ve hologramlar ile defile palanları yapıyor.

WWD’nin haberine göre, Tommy Hilfiger, TommyNow defilesini sanal dünyaya taşımayı planlıyor. “Tommy Hilfiger Küresel ve PVH Avrupa CEO’su Daniel Grieder, “Bu konuyu araştırıyoruz. Değer zincirimizi tamamen dijitalleştirmeye ve sanal defileleri etkinleştirmeye çalışıyoruz.” dedi. Geçtiğimiz Şubat ayında Lewis Hamilton ve H.E.R. ile işbirliği yapan Tommy Hilfiger, son TommyNow defilesini Tate Modern’de gerçekleştirmişti. Daha önce Los Angeles ve Şangay’de gerçekleşen TommyNow defilesi artık sanal dünyada olacak. 

“Birkaç test yaptık, bu yeni bir şey ve tüketicilerin bunu seveceğini düşünüyoruz. Salgın sona erdiği zaman ve normale döndüğümüz zaman, yenilikleri birkaç ay içerisinde gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Teknoloji zaten vardı, bu teknolojiyi denedik ve bu yönde ilerleme konusunda büyük fırsatlar görüyoruz,” diyen Grieder, yeni deneyimlere açık olduklarını belirtti. 

Coronavirüs salgını moda haftalarını ve defilelerini etkisi altına alırken Tommy Hilfiger Amsterdam yenilik merkezinde avatarlar ve hologramlar ile deneyleri sürdürüyor. Sosyal izolasyon süremizde ve sonrasında sanal defilelerin öncülüğünü yapması beklenilen Tommy Hilfiger, moda haftalarında yepyeni bir dönem başlatıyor!