TOMMYXZENDAYA PARİS MODA HAFTASI'NDA!

İlk defe Paris'te yapılacak olan TOMMYNOW defile etkinliğinde aynı zamanda TommyXZendaya kapsül koleksiyonunun da prömiyeri yapılacak.

Tommy Hilfiger, İlkbahar 2019 TOMMYNOW deneyimsel defilesi ilk kez Paris Moda Haftası’nda, 2 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek. Sonbahar 2018 için Şanghay, İlkbahar 2018 için Milano, Sonbahar 2017 için Londra, İlkbahar 2017 için Los Angeles ve Sonbahar 2016 için New York’ta düzenlenen enerji dolu TOMMYNOW etkinliği, 2019 ilkbaharında Paris’e geliyor. Tommy Hilfiger’ın “Gördüğünü Al” platformu, hem dünya çapındaki sanal kitlelerin, hem şahsen katılanların erişebileceği canlı deneyimler yaratan, yenilikçi içeriklerle gelişmeye devam ediyor. 

Tommy Hilfiger ile Amerikalı oyuncu ve yeni küresel marka elçisi Zendaya’nın birlikte tasarladığı ilk TommyXZendaya kapsül koleksiyon, İlkbahar 2019 TOMMYNOW deneyimsel moda etkinliğinde dünyaya tanıtılacak. Son zamanlarda “Spider-Man: Homecoming” ve “The Greatest Showman” gibi gişe filmlerinde rol alan Zendaya, ortak koleksiyona kendine has özgüvenli stilini katıyor.

İlk beş TOMMYNOW defilesinin yok satan başarısının ardından İlkbahar 2019 deneyimsel etkinliği, Tommy Hilfiger’ın imzası haline gelen “Gördüğünü Al” formatını daha da ileriye taşıyacak. Podyuma çıkan tüm görünümler, 70’ten fazla ülkedeki TOMMY HILFIGER mağazaları ve tommy.com, seçili toptan satış ortakları ve sosyal medya dahil anında alışveriş yapılabilen tüm kanalları kapsayan bir ekosistemde satışa sunulacak.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.