TOPRAK TONLARINI RENKLENDİRİN

TOPRAK TONLARINI RENKLENDİRİNNew York Moda Haftası'nın kapanış defilelerinden biri de Ralph Lauren'di. Moda evinin koleksiyonunda dikkat çeken en önemli detaysa yaz ve kış renklerini birbirine karıştırmasıydı diyebiliriz. Tabii bir de kullandığı gösterişli aksesuarlar!

Defilenin ilk look'larına hakim olan pantolon-gömlek birlikteliğini, haki tonların mücevher tonlarıyla olan uyumu destekliyor. Derin şekilde yandan ayrılıp, düz şekilde arkaya bırakılan saçlarsa yine sade bir makyajla koleksiyondaki parçalara eşlik ediyor. Ve Ralph Lauren'den beklenmeyen bir atak: İri mücevherler! Rengarenk gerdanlıklar ve kocaman küpeler desenden kaçınan ve düz parçalardan oluşan Ralph Lauren duruşunu hareketlendiriyor. Ona eşlik eden, uçuşan organze ve ipek kumaşlarla!

Kısacası bizi artık kış rengi-yaz rengi ayrımının olmadığı, çok spor ya da klasik görünen look'ların onların önüne bile geçmesi muhtemel detaylarla bir araya geldiği; satın alınan her parçanın kış-yaz kullanışabileceği sezonlar bekliyor. Bizden söylemesi!