TREND ALARMI: RESORT 2015

Resort 2015'in dikkat çeken trend'lerine yakından bakıyoruz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2014
TREND ALARMI: RESORT 2015


ELLE okurları olarak en ince detayına kadar bildiğiniz ilkbahar-yaz trendlerinin hakkını verememişken, diğer sezonlar ardı ardına geliyor. Onların aklımızı karıştırmasına izin vermeden, bir önceki sezonla birlikte kullanacak ve bir sonraki sezona aktaracak şekilde yorumlamak mümkün.

Prada'nın ilkbahar-yaz koleksiyonunun devamı niteliğindeki Acne'nin Resort koleksiyonu sanatsal desenleri, sportif kesim ve dokularla birleştirmiş. H&M için yapacağı koleksiyonu merakla beklediğimiz Alexander Wang'te yine asi duruşu rahat detaylarla birleştirip sneaker'larla tamamlayanlardan.
Üstte; ACNE Resort 2015Ve diğerleri!
Antonio Marras, Prabal Grung, Ralph Lauren ve Lanvin! Onlar, rahat parçaların son yıllarda ele geçirdiği güce saygı duyan ama elegan şıklıktan da uzak kalamayarak bize özel davetler için ilham veren moda evlerinden.
Editörün notu: Modanın da tarih gibi tekerrürden ibaret olmaya başladığını kabul etsek de Ralp Lauren ve onun gibi dev moda evlerinin vazgeçemediği zarif ve klasik çizgisini her yıl görüyor olmaktan oldukça mutluyuz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.