TÜRKİYE’NİN 'EN KALİTELİ DERGİSİ'YİZ!

ELLE 'En kaliteli içerik sunan dergi' kategorisinde QUDAL ödülünü aldı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Ağustos 2014
TÜRKİYE’NİN 'EN KALİTELİ DERGİSİ'YİZ!
Her ay, yepyeni bir şevkle size güzel bir sayı hazırlamak için yola çıkıyoruz. Özgün içerikler bulmaya, güncel ve modern bir kadını ilgilendirecek her konuya dokunmaya çalışıyoruz. Siz takipçilerimizin dergimize olan bağlılığı, yorumları ve desteğiyse en büyük motivasyon kaynağımız!


Şimdi bu çabalarımızı teyit eden ve bize gurur veren bir ödüle uzandık. İsviçreli Araştırma Şirketi ICERTIAS'tan


QUDAL (QUality of meDAL) Madalyası'na layık görüldük.


QUDAL, Türkiye pazarına 2014 Mayıs ayında giren dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden ICERTIAS tarafından veriliyor. QUDAL Sertifika Programı çerçevesinde medya, perakende, hızlı tüketim ürünleri, telekomünikasyon vb. gibi 100 kategori inceleniyor ve “kalite” araştırması yapılıyor.


ELLE Türkiye, dünya çapında Nestle, P&G, Intersport gibi markaların da aldığı bu madalyayı, “Medya - Aylık Dergiler” kategorisinde “Türk pazarında en kaliteli içeriği sunan dergi” olarak almaya hak kazandı.~ NASIL SEÇİLDİK?


Araştırmada tüketicilere, parasal olarak herhangi bir sorunları olmadığı sürece, sadece kaliteye odaklanarak satın alma ve tüketme kararı verme aşamasında hangi ürün ya da hizmetleri alacaklarına dair 100 kategoride sorular soruldu. “Kendi tecrübe ve görüşlerinize göre, Türk pazarında kesinlikle en kaliteli ürünü sunan aylık derginin adını belirtin” sorusuna en fazla verilen cevap ELLE dergisi oldu. Araştırmaya katılanlar, dergi alırken, içeriğin kaliteli olmasına önem verdiklerini ve bu anlamda ELLE'in kaliteli içerik konusunda oldukça başarılı olduğunu belirttiler.


Ekibimiz açısından önemli bir unsur da, soruların ‘çoktan seçmeli' değil, ‘açık uçlu' olarak sorulması. Yani araştırmaya katılanlar seçeneklerle herhangi bir yönlendirme olmadan, kendi düşündükleri markayı özgürce yazabilme hakkına sahip oldular. Mayıs ayı boyunca yapılan online ankette CAWI- DEEPMA (Computer Assisted Web Interviewing - Deep Mind Awareness) metodu kullanıldı ve araştırmaya 15 yaşından büyük 1200 Türk okuyucu katıldı.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.