ÜNLÜ YILDIZLAR ERKEK OLSALARDI?!

ÜNLÜ YILDIZLAR ERKEK OLSALARDI?!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Temmuz 2014
ÜNLÜ YILDIZLAR ERKEK OLSALARDI?!Jenny Lewis'in yeni albümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer henüz duymadıysanız belirtelim... Şarkıcının yeni albümü çıktı. Ama şu anda bu haberimize konu olmasının nedeni şarkıları değil! O şarkılardan birine çektiği video klip! Şurası bir gerçek ki, klip çalışması daha şimdiden albümün önüne geçmiş durumda!

Peki nedir  ‘Just one of the guys' adlı bu şarkının video klibini bu kadar enteresan yapan? Hemen söyleyelim! Klipte yer alan oyuncular. Lewis'e eşlik eden isimler, sinema dünyasının yeni nesil yıldızları Brie Larson, Kristen Stewart ve Anna Hathaway. Dahası her üçü de 1980'lerden fırlamış ‘Almancı' erkekler gibi çıkıyor karşımıza!!!


Klipte ilk önce tüm ekip beyazlar içerisindeyken Jenny Lewis gökkuşağı desenli smokiniyle söylüyor şarkısını. Sonrasında ise Stewart ve Hathaway'in de aralarında olduğu ekibi her biri farklı renkte, retro Adidas eşofmanlar içinde spor şapkalarla görüyoruz. 


Son olarak Chanel'in couture defilesinde kısacık saçlarıyla gördüğümüz Kristen Stewart, klipteki maskülen imajı benimseyip mi saçlarını kestirdi dersiniz? Orasını bilemiyoruz ama eğer erkek olacaklarsa hemen söyleyelim... Retro Adidas eşofmanlara saygımız ve sevgimiz sonsuz olsa da, bu styling olmamış! İzlemeyenler için klip burada:

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.