VAKKO İLKBAHAR YAZ 2014

Yeni sezonun Vakko kadını: Çok romantik ve alabildiğine sofistike!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Mart 2014
VAKKO İLKBAHAR YAZ 2014
Yeni sezonda Vakko koleksiyonu hem dokularıyla hem de renkleriyle romantik bir yaz vaadediyor hepimize. Ama bu romantizme alabildiğine asil bir sofistikasyon eşlik ediyor. Koleksiyonda romans, çok ustaca dokunuşlarla vurgulanmış: Bazen gömlek kollarındaki küçük bir kesim veya kumaş detayı, bazen trikolardaki renk ve desenler, bazen de ipek elbiselerde kesimlerle çıkıyor karşımıza.


 
Naturals and Pearly Pastels (Doğal tonlar ve sedefli pastel renkler) teması, ilhamını yaz güneşinin ışıltılarının kumlara yansımasından alıyor. Ham keten ve pamuklu kumaşların simli dokumalarda buluştuğu koleksiyonda, bejlerin ve beyazların yanı sıra pudra, buz mavi, açık turkuaz, uçuk sarı gibi pastel tonlar, hafif pırıltılarla hareketlenmiş. Bu parıltıların ilham kaynağıysa deniz kabuklarının içlerindeki sedeflerin yansıması. Bej renginin ten renginin tüm tonları ve tül kumaşlarla birleştiği, yazın enerjisini yansıtan oranj, mercan, turkuaz, fuşya ve sarının onlara hareket kattığı 'Colors and Nude' (Renkler ve ten) temasında ayakkabı ve çantalar ten rengi tonları, transparan malzemeler ve yılan baskılarıyla hareketleniyor. Trendleri eğlenceli şekilde yorumlayan Magic Cube temasıysa farklı renk ve dokuların buluştuğu, biraz geometrik, biraz etnik ama hep rengarenk parçaların olduğu bir tema.

Kısacası trendleri kendi çizgisinden şaşmadan yorumlayan Vakko'da, bu yaz çok fazla ve her zevke uygun seçenek bulmak mümkün. Kendinize en uygun parçaları seçmek istiyorsanız acele edin.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.