SEVİMLİ DOSTUNUZUN PORTRESİ VALENTINO ÇANTANIZDA!

Valentino Garavani Rockstud çantanın üzerine evcil hayvanınızın portesini tasarlayarak kişiselleştirebilirsiniz.

Sevimli dostlarımızı kutlamak için yaratılan Valentino Garavani Rockstud Pet, çok özel bir proje! Evcil hayvanların spontane coşkusuna gönderme yapan bu kişiselleştirme servisi, tüm hayvanlara bir sevgi mesajı oluyor. Evcil hayvanınızın fotoğrafını bir Valentino Garavani Rockstud çantası üzerine tasarlamanızı mümkün kılan bu kişiselleştirme servisi ile sevimli dostunuzu her daim yanınızda taşıyabileceksiniz. 

Valentino Rockstud çantasını alanlar, sanatçı Riccardo Cusimano’nun elle çizilen tasarımlarında isimlerinin baş harflerini ve evcil hayvanlarının portrelerini görebilecekler. Çantanızı daha özgün hale getiren bu proje, Valentino’ya verdiğini evcil hayvan fotoğrafı ile kişisel hale gelecek. 

Üç farklı Valentino Garavani Rockstud çantasında deneyebileceğiniz evcil hayvan tasarımlarını aynı zamanda beş farklı renk varyasyonunda satın alabilirsiniz. Bu projeye özel olarak çantalara uygun renklerde köpek tasması ve kayışı sunan Valentino, evcil hayvanlarınızın da en az sizin kadar tarz görünmesini sağlıyor!

Kylie Jenner, Kaia Gerber ve Kim Kardashian gibi birçok ünlünün de tasarladığı Valentino Garavani Pet çantaları, yıldızların da evcil hayvanlarını kutladı!

Valentino’nun internet sitesinden kişiselleştirebileceğiniz çantaları, dilediğiniz renklerde tasarlayabilirsiniz. Ekim 2020’de başlayan bu kişiselleştirme servisinde tasarladığınız çantaları butiklerden satın alabilir veya evinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Valentino Garavani Rockstud Pet deneyimini özel bir ambalaj ile tamamlayan Valentino, el işçiliği ve hayvanseverliği bir araya getiriyor!

Valentino Garavani Rockstud Pet