VICTORIA’S SECRET BELGESELİ GELİYOR!

Victoria’nın sırrı ortaya çıkıyor!

Rihanna’nın Savage x Fenty markası Victoria’s Secret’ı gölgede bırakmadan önce, Victoria’s Secret’ın her sene gerçekleşen defilesi modellerin olimpiyat yarışlarına tekabül ediyordu. 2019’da iptal olan bu büyük şov, ‘mükemmel’ beden algısının değiştiğini kanıtlamıştı. O zamanlar kararlarından üzgün olduklarını ama markalarının amaçlarına ulaşamadığını söyleyen Victoria’s Secret, 2020’nin başında şok edici bir açıklama yapmıştı. Markanın sahibi olan L Brands, Victoria’s Secret’ın %55’ini Sycamore Partners’a satma kararı almış ancak daha sonra bu anlaşma da yarıda kalmıştı. 

Şimdi ise gazeteci ve film yapımcısı Matt Tyrnauer, üç bölümlük ‘The Rise and Fall Of Victoria’s Secret’ (Victoria’s Secret’ın Yükselişi ve Düşüşü) adlı bir belgesel serisi için hazırlanıyor. Hulu ile anlaşan Tyrnauer, yeni belgeseli 2022’nin başında yayınlayacak. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Tyrnauer, “iç giyim markasının sahne arkasına giderek, Victoria’s Secret’ın şirket içi yaşamına ve kültürüne mercek tutacak.”

Eşine iç giyim bulmakta zorlanan Roy Raymond, 1977 yılında Palo Alton Kaliforniya’da Victoria’s Secret’ı kurmuştu. Kuruluşunun başlarındaki başarısına rağmen, Victoria’s Secret finansal olarak zorlanıyordu. 1982’de Leslie Wexner tarafından satın alınan Victoria’s Secret, 1995’te ilk defilesini göstererek 1999’da Super Bowl reklamı ile 100 ülkede 1 milyar kişi tarafından izlenmişti. Yakın arkadaşı Jeffrey Epstein davasına adı karıştığı için utanç duyduğunu belirten Wexner, 2020’de CEO görevinden ayrılmıştı. 

Etİketler