VICTORIA’S SECRET'A DAVETİYE İSTER MİSİNİZ?

Sara Sampaio, yılın en çok konuşulan defilesinin biletlerini açık artırmaya çıkardı!

Yılın sabırsızlıkla beklenilen şovu yaklaştı, Victoria’s Secret defilesinin detayları yavaş yavaş açıklanmaya başladı.

Orijinal lokasyonu olan New York’a geri dönen Victoria’s Secret’ın melekleri ve şova yeni katılan 18 modeli de geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu.

Görkemli şovun şarkıcıları belli olmasa da, geçtiğimiz senelerde sahne alan Harry Styles, Lady Gaga ve Rihanna gibi isimler beklentilerimizi artırıyor! Sadece davetlilerin katılabildiği Victoria’s Secret şovunun defilelerine ulaşmak oldukça zor ancak Sara Sampaio tarafından açık artırmaya çıkarılan biletler ile şova katılma şansınız olabilir!Temmuz ayında takipçileri ile saç ve kaşlarını çekmeye sebep olan trikotilomaninin hastalığının olduğunu paylaşan ünlü Victoria’s Secret meleği, hayranları tarafından desteklenmişti. Daha sonra TLC Kurumu ile bir araya gelen Sampaio, defilenin biletlerini açık artırmaya çıkararak iki şanslı isme, şova katılma fırsatı sundu. 

Açık artırmayı kazanan isim, yılın en heyecanla beklenilen şovu için iki bilet kazanarak Sara Sampaio ile tanışma fırsatı bulacak. Üstelik defile sonrası partiye de giriş hakkı olacak olan kazanan, yılın en şanslı ismi olacak!Tekliflerin $25,000’a kadar çıktığı açık artırma, artmaya devam ediyor. Beklenilenden daha fazla ilgi gören biletlerin açık artırması 11 Ekim, Perşembe günü sona eriyor. Sampaio’nun bir araya geldiği hayır kurumuna bağılanacak gelirler ile bir ilke imza atan ünlü modelin satışa çıkardığı biletlerin $30,000’a kadar çıkacağı tahmin ediliyor. .