VIVIENNE WESTWOOD KENDİ KAMPANYASINDA!

Vivienne Westwood İlkbahar 2020 kampanyasında Naomi Campbell da var!

Vivienne Westwood’un İlkbahar Yaz 2020 kampanyası her açıdan göz kamaştırıyor! Juergen Teller tarafından fotoğraflanan kampanyada Vivienne Westwood’un kendisi var. Kampanya için markanın tasarımcısı Andreas Kronthaler’in yanı sıra Naomi Campbell’i de görüyoruz. Volanlı elbiseler, grafik desenler ve pastel takım elbiseler ile oldukça avant-garde bir stile sahip olan yeni kampanya, neon ışıklar eşliğinde çekildi. 

Andreas Kronthaler, Vivienne Westwood ve Naomi Campbell Vivienne Westwood İlkbahar 2020 Kampanyasında (Vivienne Westwood /Juergen Teller)

“Hayatta bazı şeylerin olması gerektiği zaman geldiğine inanıyorum. Vivienne Westwood kampanyasında yer almam 33 sene sürdü ve bunu 49. Yılımda yapıyor olmaktan çok mutluyum,” diyen Naomi Campbell, ilk Vivienne Westwood kampanyasında yer aldığını söyledi.

Andreas Kronthaler, Vivienne Westwood ve Naomi Campbell Vivienne Westwood İlkbahar 2020 Kampanyasında (Vivienne Westwood /Juergen Teller)

Fotoğrafların yanı sıra bir kampanya filmi yayınlayan Vivienne Westwood, “Kıyafet tasarladığım zaman her zaman hikayesi olması gerektiğine inanıyorum ve biri beni bu kıyafetlerde çektiği zaman aklımda hep bu hikaye oluyor. Son zamanlarda bu kampanya için mitoloji okuyorum, adeta kendi cennetimizde gibiyiz ve hepimiz balıktan kuşa dönüşüyoruz,” diyerek yeni temasını açıkladı.