YEEZY SEZON 2

Kanye'nin topuklu ayakkabıları bugün satışta.

Geçtiğimiz yıl Yeezy spor ayakkabılarıyla 'Yılın Ayakkabısı' ödülünü alan Kanye West, tasarımcı kimliğinin sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Öyle ki, bir anda satışa sunulacak ve tüm hayranlarını tetikte bekleten yeni bir koleksiyonla geliyor: Yeezy Sezon 2.

Adını 'Yeezy' görünce aynı ayakkabılar sanmayın sakın, bu koleksiyonda daha önce Adidas bünyesinde görmediğimiz beş topuklu ayakkabı da yer alıyor. 445 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak ayakkabılar arasında Kim'in favorilerinden ten rengi süet, ince bantlı ve kalın topuklu ayakkabıdan; 995 Dolar'lık kalın topuklu, diz üstüne kadar çıkan bir bot bile mevcut. Yani şimdiye kadar bildiğiniz 'Kanye ve Adidas ayakkabıları' algısını unutsanız iyi olur.

Hem işbirliği yaptığı Adidas markası, hem de kendisi için bir ilk olacak bu ayakkabı koleksiyonunun 'yeezysupply.com' adresi dışında hangi noktalarda satılacağı da hala gizli tutulan detaylardan. Ama koleksiyonun 6 Haziran Pazartesi satışa çıkacağı kesin. Yani bu koleksiyondaki ayakkabılardan birini mutlaka alıp, Kim Kardashian'la aynı ayakkabıları giymek isterseniz bilgisayarın başında uzun süre beklemeye hazır olun. Zira şu sıralar tüm dünya öyle yapıyor.

Etİketler