YENİ BİR SES, YENİ BİR RENK

YENİ BİR SES, YENİ BİR RENK

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Nisan 2014
YENİ BİR SES, YENİ BİR RENK
Yeni çıkan genç şarkıcıları seviyor ve takip ediyoruz. Onların arasında bizim açımızdan özel bir isim var: Deniz Doğan. Kasım ayında çıkardığı Melek Yüzlü Şeytan albümüyle dikkat çeken Deniz, farklı ses rengiyle hemen dikkat çekiyor!

Toplam 12 parçanın yer aldığı Arpej Yapım'dan çıkan çalışmasında, albüme adını da veren ve söz-müziği yine Deniz Doğan'a ait olan Melek Yüzlü Şeytan parçası ise favorimiz!

Anlaşılan o ki, parça sadece bizim değil müzik otoritelerinin de ilgisini çekmiş olacak ki, genç şarkıcı, Kral TV Müzik Ödülleri'nde Melek Yüzlü Şeytan şarkısıyla En İyi Çıkış kategorisinde aday adayı oldu...

Parçayı dinlemek için, Deniz Doğan'ın albümünü D&R'ların yanı sıra tüm müzik marketlerden alabilir ya da iTunes, ttnet, deezer.com gibi tüm ditijal platformlardan indirebilirsiniz. Hemen bir fikir edinmek isterseniz de adres: Vimeo.

Deniz Doğan'ın albümündeki düzenlemelerin müzik dünyasının tanınmış ismi Kıvanç K.'ya ait olduğunun da altını çizelim!


Deniz Doğan'ın konser ve etkinliklerini takip etmek için

Twitter: ddoganofficial


Facebook: facebook.com/denizdogan

Melek Yüzlü Şeytan parçasını siz de bizim kadar beğendiyseniz, bu linke tıklayarak oy verebilirsiniz:  http://www.turkiyemuzikodulleri.com/categories.asp?id=9#adaylar

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.