YENİ SEZON VANS’LER

Kaykay kültürünün asi temsilcisi Vans'in en yeni modelleriyle tanışın.

Amerika'nın kaykay kültürünü temsil eden, spor tutkunu asi genç Vans, yeni sezonda da kaykay ve sörf aşkından ilham alıyor. İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda diğer yıllara oranla, markanın enerjik ruhunu yansıtan çok daha fazla modele rastlıyoruz. Her sezon ikonik modellerini, tanınmış müzik grupları ve toplumsal yardım dernekleriyle girdiği işbirliklerine göre şekillendiren Vans, bu sezon San Fransisco'lu sanatçı Zio Ziegler'in yanı sıra, Londra merkezli Liberty Art Kumaşları ile de birlikte çalışmış.

Ziegler ile “Vans Off the Wall” Galerisi
Vans'ın güçlerini birleştirdiği isimlerden biri de ünlü grafitti sanatçısı Zio Zielger. Büyük ölçekli sokak resimleriyle tanınan San Fransisco'lu 26 yaşındaki sanatçı Zio Ziegler, üstte göreceğiniz modelde 1990'ların duvar resimleri, kaykay grafikleri ve naif sanatından ilham almış. 

Vans x Liberty Koleksiyonu
Koleksiyonda, ilkbahar için tasarlanmış dört baskı Era, Authentic ve Classic Slip-On modellerinde öne çıkarıyor. Çocuk kitaplarındaki karakterlerden yola çıkarak yaratılan eğlenceli dekordan, ilkbaharın ideal renklerine, yazın sıkça kullanacağınız bu modelden bir örneği, üstteki fotoğrafın altında görüyorsunuz. 

Aksesuarlara da göz atın
Vans yeni sezonda, aksesuar modellerinde de iddialı. Sırt çantaları, şapkalar ve çorapların başı çektiği koleksiyonda, 50'li ve 60'lı yılların Retro modellerine gönderme yapan güneş gözlüklerine de bayılacaksınız.

Etİketler