YENİ SEZON VANS’LER

Kaykay kültürünün asi temsilcisi Vans'in en yeni modelleriyle tanışın.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 10 Nisan 2015
YENİ SEZON VANS’LER
Amerika'nın kaykay kültürünü temsil eden, spor tutkunu asi genç Vans, yeni sezonda da kaykay ve sörf aşkından ilham alıyor. İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda diğer yıllara oranla, markanın enerjik ruhunu yansıtan çok daha fazla modele rastlıyoruz. Her sezon ikonik modellerini, tanınmış müzik grupları ve toplumsal yardım dernekleriyle girdiği işbirliklerine göre şekillendiren Vans, bu sezon San Fransisco'lu sanatçı Zio Ziegler'in yanı sıra, Londra merkezli Liberty Art Kumaşları ile de birlikte çalışmış.

Ziegler ile “Vans Off the Wall” Galerisi


Vans'ın güçlerini birleştirdiği isimlerden biri de ünlü grafitti sanatçısı Zio Zielger. Büyük ölçekli sokak resimleriyle tanınan San Fransisco'lu 26 yaşındaki sanatçı Zio Ziegler, üstte göreceğiniz modelde 1990'ların duvar resimleri, kaykay grafikleri ve naif sanatından ilham  almış. 

Vans x Liberty Koleksiyonu


Koleksiyonda, ilkbahar için tasarlanmış dört baskı Era, Authentic ve Classic Slip-On modellerinde öne çıkarıyor. Çocuk kitaplarındaki karakterlerden yola çıkarak yaratılan eğlenceli dekordan, ilkbaharın ideal renklerine, yazın sıkça kullanacağınız bu modelden bir örneği, üstteki fotoğrafın altında görüyorsunuz. 

Aksesuarlara da göz atın


Vans yeni sezonda, aksesuar modellerinde de iddialı. Sırt çantaları, şapkalar ve çorapların başı çektiği koleksiyonda, 50'li ve 60'lı yılların Retro modellerine gönderme yapan güneş gözlüklerine de bayılacaksınız.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.