YENİ VE EĞLENCELİ BİR MAĞAZA

YENİ VE EĞLENCELİ BİR MAĞAZA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Ocak 2014
YENİ VE EĞLENCELİ BİR MAĞAZA
Gülşah Öztürk


<#text>


<#text> İtiraf edelim: Uzun zamandır onu bekliyorduk! Zira sadece kıyafet değil aynı zamanda çantadan ayakkabıya, aksesuardan makyaj malzemesine her türlü ürünü bulabileceğimiz tek bir mağaza, her moda severin olduğu gibi biz ELLE kızlarının da hayaliydi! O nedenle yakın takipteydik aslında: Gelir mi, gelirse ne zaman gelir? Diyelim geldi istediğimiz her parça koleksiyonda olur mu? 


<#text>


<#text> Kate Spade bugün İstinye Park'ta, Türkiye'deki ilk mağazasını açarak bu soruların hepsine cevap verdi! Klasik ve son derece işlevsel birçok trendy modelin yanı sıra markayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğe uygun olarak son derece eğlenceli parçalar da mağazada yerini almıştı!


<#text>


<#text> Markanın alameti farikası olan bu eğlenceli bakış kah basic tişörtlere eklenen alaycı ve son derece sempatik yazılarda kah şampanya şişesi şeklindeki çantalarda çıkıyor ortaya. Klasik pump'lara eklenen fiyonklar, puantiyeyle hareketlenen portföyler ve çok daha fazlasıyla hayata zaman zaman farklı bir açıdan bakmayı sevenlere hitap ediyor. Şehir dışında olanlar ya da yakın zamanda gidemeyecek olanlarsa web sitesini ziyaret edip bu eğlenceli koleksiyona bir göz atabilirler...


<#text> www.katespade.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.