YENİLENMENİN TAM ZAMANI

Küçük bir kaçamak yapmak için boğaz manzaralı, keyifli bir detoksa ne dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Mart 2014
YENİLENMENİN TAM ZAMANI


Yaza sadece bir kaç ay kaldı. Kendinizi bu keyifli günlere hazırlamak, senenin stresini üzerinizden atmak ister misiniz? O zaman kendinize biraz vakit ayırın ve İstanbul sınırları içerisinde son derece keyifli bir kaçamak yapın! Karşınızda boğazın eşsiz manzarası ve 4500 m2 üzerine yayılan tesisi ile The Grand Tarabya Oteli, 5 yıldızlı bir otelin sunacağı bütün lüksün yanı sıra bir de ayrıcalığa sahip: Sizi alabildiğine şımartacak çok özel bir SPA: Therapia.


Therapia'da farklı paketlerden faydalanarak, sıkı bir detoksla kendinizi yaza hazırlayabilirsiniz. Bakım merkezinin bünyesinde sunulan ve Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak danışmanlığında verilen “Sağlıklı Yaşam Programları”nda hem beslenme, masaj ve spor kürleri hem de bu süreçleri destekleyen teknik altyapıyla (kalınbağırsak temizliği, angel of water) eğitimli bir ekip hizmet veriyor. Program kapsamında dilerlerseniz danışmanlık seansları, masaj ve dinlenme süreçlerini Therapia Spa'da Boğaz manzarası eşliğinde alabiliyorsunuz.


Programı detaylı olarak uygulamak isteyen misafirler ise otelde konaklayıp, The Grand Tarabya aşçıları tarafından hazırlanan detoks ve sağlıklı yaşam kapsamında ihtiyaçları olan tüm yiyecek ve içecekleri odalarında alabiliyorlar.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: www.thegrandtarabya.com


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.