ZAMANSIZ VE ŞIK BİR KOLEKSİYON: SELMACILEK X BOYNER

Boyner ve Selma Çilek yaratıcılık ve güçlerini birleştirip bizleri kış alışverişi için heveslendiren bir koleksiyon hazırladı!

Dile kolay, tam 60 parçadan oluşan yeni bir koleksiyon. Bir hayalle başlayıp sonucu hepimizi heyecanlandıran bir işbirliğinin en şık uzantısı. Selma Çilek’e, şıklık, sadelik ve aynı zamanda iddia arayan kadınları düşünerek imza attığı projeyi ve kendi stilini sorduk.

Fotogaleride göreceğiniz moda çekimi kareleri yine çok heyecanlı bir işbirliğinin eseri. Boyner ve Selma Çilek yaratıcılık ve güçlerini birleştirip bizleri kış alışverişi için heveslendiren bir koleksiyon hazırladı. Detayları Selma Çilek’e sorduk.

SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu nasıl ortaya çıktı?

Bir süredir Selma Çilek koleksiyonunu daha geniş bir kitleye ulaştırabilecek bir işbirliği hayal ediyordum. Boyner ile yollarımız kesiştiğinde benzer hayaller peşinde olmamız, Boyner’in köklü geçmişi, tüm Türkiye’yi kapsayan yapısı, marka ekibinin enerjisi beni çok heyecanlandırdı. Uzun ve detaylı bir çalışmanın sonucunda hem benim hem de Boyner ekibinin içine sinen, güzel bir koleksiyon oldu. SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu Eylül ayı itibariyle seçili Boyner mağazası ve boyner.com.tr’de yer alacak.

Koleksiyonda ilham kaynağınız neydi?

Koleksiyonu günlük şıklık arayan, hem rahat hem de iddialı olmak isteyen kadınlar için tasarladım. İçinde şık hissedebileceğim, zamansız parçalar bana ilham kaynağı oldu.

SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu nasıl bir kadına hitap ediyor?

Kendine güvenen, sadeliği sevdiği kadar dikkat çekmek de isteyen, günümüz trendlerini takip etmeyi seven iddialı kadınlara hitap ediyor.

Koleksiyondan sizin favoriniz hangisi?

Bu soruya cevap vermek zor. Dış giyimde, deri grubunda, üst ve alt giyimde en beğendiğim tarzda ürünlerin hepsine yer verdiğim iddialı bir koleksiyon oldu çünkü.

SELMACILEK X BOYNER’de toplam kaç ürün var?

Kazaklar, kabanlar, deri grubu, elbiseler, parkalar ve pantolonlar olmak üzere 60 ürün bulunuyor.

Sizin stilinizi en iyi tanımlayan 5 parça hangisi?

Bele oturan volanlı mini elbiseler, salaş uzun keten elbiseler, yüksek bel bol pantolonlar, crop kazak veya tişörtler ve son olarak da minik çantalar bence benim stilimi oluşturan en önemli parçalar.

En sık kullandığınız aksesuarlar peki?

Sanırım gözlük, çünkü yaz kış fark etmeden hava çok kapalı olmadığı sürece evden gözlüksüz çıkmam. Kombinlerimi gözlükle tamamlamayı çok seviyorum.

Yeni/son trendler arasında sıcak baktığınız veya hiç bana göre değil dedikleriniz var mı?

En sıcak baktığım ve severek giydiğim renkli alt üst takım eşofmanlar, hem evde hem de günlük yaşantımda en rahat ettiğim kombin diyebilirim. Hiç bana göre değil dediğim de bermuda şort üstü blazer takımlar.

Tekrar tekrar her sezon mutlaka aldığınız, eskidikçe yenilediğiniz parça nedir?

Her sezon mutlaka beyaz tişört ve oversize sweatshirt alırım. Kışın aldığım bir parça da siyah deri çizme.

Online’da en çok neler alırsınız?

Son zamanlarda her şeyi online almaya çalışıyorum ama en ��ok aldığım ürünler sanırım ayakkabı ve çanta oluyor.

Kararsız kaldığınızda kurtarıcı kombininiz hangisi?

Siyah bir elbise, altın aksesuarlar ve siyah bir çanta veya rahat ve spor olabileceğim bir yer ise tayt üzeri sweatshirt en sevdiğim kurtarıcı kombinlerim.