ZENDAYA, VALENTINO’NUN YENİ YÜZÜ OLDU!

"Zendaya, kendini, değerlerini ve neslini ifade etmek için yeteneğini ve işini kullanan güçlü ve korkusuz bir genç kadın."

Zendaya, Valentino Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli’nin markanın kodlarını geçmiş, şimdi ve hayali gelecek ile buluşturan değer dünyasına giriş yapıyor. Zendaya, Piccioli için çağdaş romantizm konseptinin doğal bir temsilcisi.

Çağdaş toplumdaki kimlik algısı, Piccioli’nin yaratıcı sürecinin temel unsuru; bu, bireyin vizyonunu gerçekliğe ait bir şiire açarken, özlemlerden değil, kendini ifade eden kişisel bir hayal ürünü yaratmayı hedefliyor. Empati hissetmenin mümkün olduğu bir hayal dünyası. Farkındalık, kapsayıcılık, empati ve çağdaş romantizm, Kreatif Direktörün, Valentino topluluğuna aktardığı değerler arasında. 

Adına konuştuğu neslin değerlerini en doğal, kişisel ve ilerici şekilde yansıtan Zendaya bu kimlik değerlerini Pierpaolo ile paylaşıyor. “Valentino'nun yeni yüzü olarak Zendaya'yı seçmemizin nedeni, bugün Valentino'nun ne olduğunu ve temsil ettiği şeyi mükemmel bir şekilde somutlaştırması ve temsil etmesi. Zendaya, kendini, değerlerini ve neslini ifade etmek için yeteneğini ve işini kullanan güçlü ve korkusuz bir genç kadın” diyen Pierpaolo Piccioli’ye ek olarak Zendaya ise, “Valentino'nun yüzü olarak seçilmekten onur duyuyorum. Pierpaolo ve tüm Valentino ailesi ile bu muhteşem işbirliğine başlamaktan çok heyecan duyuyorum” dedi.