Anne Olmak Kısmet By Milka İle Çok Başka

Anneler Günü'nde de stil sahibi anneleri mutlu etmenin en özel yolu…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Nisan 2024
Anne Olmak Kısmet By Milka İle Çok Başka

Cesur tasarımlarıyla her yaştan mücevher tutkunlarının beğenisini kazanan Kısmet By Milka, Anneler Günü'nde annenizin stilini farklılaştırmaya hazır.Kişiye özel tasarlanabilen harf kolyeler, bilezikler ve yüzüklerin yanı sıra, kalpli tasarımlar, özgün formlarla birleştirilmiş, pırlanta ve değerli taşlarla süslenmiş mücevher tasarımları ile annenize verdiğiniz değeri en özel şekliyle ifade edebilirsiniz.

Kısmet By Milka’nın son koleksiyonu Passenger ile hayatın yolculuğundan ilham alan ve yolculuğa çıkmaktan çekinmeyen, cesur annelere özel tasarımları keşfedebilirsiniz. İlhamını yol, kilit, çark ve yönden alan Passenger koleksiyonunda Bold tasarımlar, beyaz, sarı ve Roslow Gold renginde multi color altın kullanımları ile birleşerek tarz sahibi annelerin günlük stillerine mükemmel bir uyumla rehberlik ediyor.

Birlikte sıkça vakit geçirmeyi sevenleri Kısmet By Milka mağazalarında bulunan Piercing stüdyolarında benzersiz bir piercing deneyimi bekliyor.  Annenizle beraber profesyonel piercer’lar eşliğinde, kulak styling’i ve piercing delimi yaptırabilir, birlikte unutulmayacak bir anı yaratabilirsiniz.


Bu Anneler Günü'nde annenizi gülümsetecek birbirinden özgün seçenekler için Kısmet By Milka mağazalarına ya da www.kismetbymilka.com.tr'ye göz atabilirsiniz. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.