Barbara Palvin Longines'in Zarafet Elçisi Oldu

Hem rahat hem de ince tavırları, ulaşılabilir ama aynı zamanda göz alıcı tarzı ile Barbara zarafet kavramını yeniden yorumlayan bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mart 2024
Barbara Palvin Longines'in Zarafet Elçisi Oldu

Doğal zarafetinden ve karizmasından ilham alan Longines, dünyaca ünlü Macar asıllı model Barbara Palvin’in yeni zarafet elçisi olduğunu duyurdu.   

Longines CEO’su Matthias Breschan, Barbara Palvin’in yeni Zarafet Elçisi olması ile ilgili hislerini şu sözler ile dile getirdi: “Barbara Palvin’in Zarafet Elçimiz olması bizi çok heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz yıl, Mini DolveVita koleksiyonumuzun New York’taki lansmanında dikkat çekici varlığı ile bizi onurlandırmıştı. Gerçek zarafeti saf bir şekilde temsil etmesinin ötesinde, Barbara tasarımlarımızı yaratırken bize ilham veren modern ve güçlü kadınları da temsil ediyor. Pozitif ve göz alıcı tavırları ile zarafeti kendine göre yeniden yorumluyor. Bu sebeple de kampanyalarımız için mükemmel bir isim olduğuna inanıyorum”.  


Barbara Palvin ise Longines ile iş birliği için şu şekilde konuştu: “Longines’in prestijli Zarafet Elçileri ailesine katılmak benim için onur verici. Gerçek zarafeti temsil ettiğini düşündüğüm Longines markası, inandığım değerler ile gerçekten örtüşüyor. Longines ekibi ile bu ilişkimizi daha da güçlendirmek ve geliştirmek için sabırsızlanıyorum. Dünyada markalarını tanıtmam için bana gösterdikleri bu güven için minnettarım”. 

Longines Zarafet Elçileri, sadece profesyonel başarıları ile öne çıkmıyorlar. Aynı zamanda kişisel değerleri ve eşsiz öz geçmişleri ile de dikkat çekiyorlar. Barbara Palvin de bu anlamda mükemmel bir isim. 

Barbara, ayrıca yardımsever aktiviteleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle suya erişim ve su arıtma sistemlerinin yerleştirilmesi konularında süre gelen çalışmaları mevcut. Bu anlamda, dünyanın suya erişimi az olan noktalarına dikkat çekip  yardım götürmeyi hedefliyor. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.