BİREYSELLİĞE ÖVGÜ: JOY OF JADE

En sevilen klasik takılar, hayatının her anından ilham alarak yeniden yorumlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Ağustos 2023
BİREYSELLİĞE ÖVGÜ: JOY OF JADE

Moda dünyası son 10 yıldır özellikle değerli tasarım takılarla ilgili bir dönüşüm yaşıyor. Takıları, “kişisel ifade” için satın alma eğilimi artarak büyüyor. 2022 yılında adımları atılan ve 2023 yılında moda severlere ulaşmaya başlayan “Joy of Jade” bu markalardan biri. Milena Mücevherat’ın kurucuları, yıllardır moda dünyasının içinde olan ve yön veren tasarımcılardan oluşuyor. Ana mottolarından biri “kadını güçlendirmek” ve her fırsatta toplumsal cinsiyet eşitliğini savunduklarını belirtiyorlar. Onlara göre en güzel mücevher, kasada duran bir şey değil; her gün taktığınız ve zevk aldığınız sizi anlatan bir nesne…Diğer markaların aksine Joy of Jade, klasik mücevherleri çevreleyen sıradan formaliteleri tepetaklak ediyor. Klasik tenis kolyeler, yarı değerli taşlarla modernize ediliyor, her takıya bir anlam katılıyor; katmanlı, havadar ve bireyselliğe övgü yapan tasarımlarla, yıllara sirayet edecek sofistike bağlantılar kuruluyor.


“Happily Ever After”
“Sonsuza Dek Mutlu”

Modern romantikler için en sevilen klasik ve yeniden yorumlanan parçalardan oluşan bu özel koleksiyon, kalplerin birleştiği ve hayatın önemli kilometre taşlarını hatırlatan anılardan ilham aldı.

“Born to Be Wild”
“Sınırlar Aşılmak İçindir”

Steppenwolf’un şarkısında dediği gibi “ana yoldan ayrılıp, maceraya atılmak” cesaret ister. Bu ruh haline atıf yapan koleksiyon, özgürlükçü bir tavırla yeni görünümlere, kombinlere açık olmayı ve hatta öncülük etmeyi amaçlıyor. “Born to Be Wild” koleksiyonu, geleneksel görünümün sınırlarını zorlayarak hayal kurmaya cesaret ediyor.


“Elegance is an Attitude”
“Zarafet Bir Tavırdır”

Sofistike görünümü ve kendine güvenli kadınsılığı, zamansız bir ışıltıda birleştiren seri… “Elegance is an Attitude”, tutku, zarafet ve mükemmelliğin birleştiği büyülü bir yolculuğun gizemli cazibesini keşfediyor.

“Pearly Dreams”
“İncili Rüyalar”

Doğası gereği derin maviliklerin destansı inci hikayelerinden ilham alan tasarımlara sahip bu seride, ay ışığı, güneş ışığına arkadaşlık ediyor. Doğal parıltısıyla inciler, ilahi ışığa doğru bir yolculuğu hatırlatıyor.

“Chain Miracle”
“Zincirleme Mucizeler”

Bu koleksiyon, her insanın ruhundaki tezatlıkların hayat yolculuğunda el ele yürümesinden ilham alıyor. Ruhumuzdaki tezatlıklarla büyüyor, gelişiyor ve birçok mucizeye tanıklık ediyoruz. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.