Breitling, Yine İnsanları Zaman Aracılığıyla Birleştiriyor

Breitling, Ramazan’da birbirimize nasıl bağlı olduğumuzu zaman kavramı aracılığıyla gözler önüne seriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mart 2024
Breitling, Yine İnsanları Zaman Aracılığıyla Birleştiriyor

Sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz özel bir zaman dilimini temsil eden Ramazan ayı, her anın kıymetini hepimize bir kez daha hatırlatıyor. Zamana verdiği değeri köklü tarihinin derinliklerine işleyen Breitling; bu yılki Ramazan kampanyasıyla hayatın, yaşamımıza anlam katan özel anların toplamı olduğunu anımsatıyor. Bu özel anlar, diğer bir deyişle zaman kavramı, bizi birbirimize bağlıyor. Kampanya ise markanın Kara, Deniz ve Hava evrenleri arasında dolaşıp, ikonik B logosuna dönüşen parlak bir ışık yolunu öne çıkarıyor.Breitling Orta Doğu, Hindistan ve Afrika Müdürü Aed Adwan, kampanyayı şöyle yorumluyor: "Bu yıl Ramazan kampanyamız, kutsal ay boyunca zamanın öneminin derin ve anlamlı bir mesajını iletiyor. Bizi yakınlaştıran bu özel anları kutlarken, bölge genelindeki tüm müşterilerimizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz."

KARA

Breitling'in Ramazan kampanyası, yolculuğuna Kara evreninden başlıyor. Stil sahibi ve dinamik kişiler için tasarlanmış Top Time BO1, 1960'ların ruhunu yakalayan ve muadili klasik otomobilin renkleri ve amblemini içeren sıra dışı bir kronograf. Delikli deri yarış kayışı, takimetresi ve vintage gösterge panellerini andıran kontrast "köşeli yuvarlak" alt kadranları bulunan saat ayrıca, kasasının içinde muhteşem Breitling Manufacture Kalibre 01 mekanizmasını da bulunduruyor.

Modern-retro tarzından ilham alan zarif ve stil sahibi Chronomat Automatic 36, spor şık görünümüyle her türlü okazyona uyum sağlıyor. Işıltıdan hoşlanan kadınlar, pırlantalı bezeller, indeksler ve renkli kadranlar gibi göz alıcı detayları çok sevecek! Breitling'in kelebek tokalı ikonik ve konforlu "Rouleaux" bileziğiyle taçlandırılan Chronomat Otomatik 36, COSC sertifikalı kronometre Breitling Caliber 10 ile destekleniyor.

DENİZ

Breitling'in Deniz evreninde sörf yaparken, Superocean koleksiyonunu keşfedeceksiniz. 1950'lerin orijinal Superocean'ından esinlenen Superocean Heritage Chronograph 44,
spor-şık görünümüyle deniz tarzını en iyi şekilde simgeliyor. İkonik üçgen formlu ibreleri ve cilalanmış seramik halkalı tek yönlü bir bezeli bulunan şık dalgıç saati Superocean Heritage, birbirine uyumlu örgü bilezik veya katlanabilir tokasına uygun “örgü stili” kauçuk kayışıyla sunuluyor ve COSC sertifikalı kronometre Breitling Kalibre 13 tarafından destekleniyor.

Performansı ve stili simgeleyen bir başka dalgıç saati Superocean Automatic 36; seramik iç bezel ve parlak renkli kadranlar gibi modern özellikler barındırırken, bir yandan da tekrar Slow Motion’ın ünlü tasarım kodlarının izini sürüyor. Saatin geniş ibreleri ve parlak
Super-LumiNova indeksleri, su altında okunaklılığı beraberinde getiriyor. 300 metreye kadar suya, çarpmaya, kuma ve tuzlu suya dayanıklılığa sahip saatin çizilmez seramik iç bezeli, asla aşınma ve solma görülmemesini sağlıyor.

HAVA

Yolculuk, yeniden tasarlanmış Avenger BO1 Kronograf 44 ile Hava evreninde sona eriyor. Jet pilotları için yaratılan Avenger, en zorlu kokpit maceraları ve daha fazlası için geri geliyor. Ancak modelin cesur tasarımı, olağanüstü dayanıklılığı ve üst düzey işlevselliğini takdir etmek, uçuş yetkinliği gerektirmiyor. Performansı sofistike modern havacılık tarzı ile eşleştiren koleksiyonun malzemeleri -klasik modellerde paslanmaz çelik, Night Mission’da seramik ve titanyum- havacılık tasarımının özünü oluştururken, ibre renkleri de askeri üniforma tonlarına bürünüyor. İkonik Navitimer Automatic 36, tarzı, etkisi ve amacı olan kadınlar için tasarlandı. Gelmiş geçmiş en bilinen saatlerden Navitimer, tüm zamanların en önemli saatlerinin koleksiyoncularının listelerinde yer alıyor. Pastel renkler, sedef ve sertifikalı değerli malzemeler; kadınlara mücevheri çağrıştıran bir görünüm kazandırmak üzere eşsiz bir zarafetle birleşerek, efsanevi navigasyon saatine yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek çok yönlü bir şıklık katıyor.


Breitling'in üç evreni; Kara, Deniz ve Hava, markanın onu herkese uygun ürünler sunan kapsayıcı bir saat markası haline getirmiş istisnai lüks saat üretimi konusundaki zengin mirasına bir saygı duruşunda bulunuyor.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.