Bulgari 2023 Yılbaş�� Koleksiyonuyla Muhteşem Mucizeleri Kutluyor

Yaşam, ihtişamın ışığıyla aydınlandığı zaman hayallerinizden daha da güzel olabilir.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Aralık 2023
Bulgari 2023 Yılbaşı Koleksiyonuyla Muhteşem Mucizeleri Kutluyor

Bulgari, 2023 Yılbaşı Sezonu için sizi sonsuz mucizeler ve hiç bitmeyen keşifler vadeden, gerçekliğin hayal gücünün önüne geçtiği ve markanın imza koleksiyonlarının sınır tanımayan duyguların amblemleri haline geldiği büyüleyici bir evrene davet ediyor.

Yılbaşının heyecanlı beklentisiyle sihirli bir yolculuğa çıkan nefes kesici ilham perisi Anne Hathaway sıradan anları olağanüstü deneyim boyutlarına taşıyarak ihtişamın her yerde bulunabileceğini hatırlatıyor.

Anne Hathaway, Bulgari Yılbaşı Kampanyasının yıldızı olan ilk global Marka Elçisi olarak ışıltılı karizmasını Bulgari’nin anında tanınan Romalı özüne göndermelerle dolu, zamanın ötesinde bir boyuta taşıyor. Ebedi Şehrin mimari başyapıtlarından ilham alan çok kemerli bir koridor bir perspektif değişikliğini simgeliyor ve sonsuz bir harikalar yoluna girişi temsil ediyor. Sekiz köşeli yıldızlar sihirli ve mucizelerle dolu bir yola işaret ediyor. Bulgari kodlarının en sembolik imzalarından biri olan renkli değerli taşlardan oluşan bir şelale insan duygularının farklı yönlerini çağrıştırıyor. Ve nihayet Romalı mücevher markasının ikonik sembollerini içeren Serpenti adeta sihirle hayat bularak mucizenin her yerde bulunabileceğini hatırlatırken markanın imzasını taşıyan hediye kutusu da unutulmaz bir Yılbaşı Sezonunun vaadi haline geliyor.

Roma’nın güzelliği kadar Bulgari’nin yaratıcılığını da şekillendiren ışık, kampanyanın fotoğraf ve videolarında başrolü oynuyor. Sıcak ve sarmalayan, değerli ve aydınlatan ışık güzelliğin sınır tanımadığı sonsuz bir yılbaşı ruhuyla izleyenlere rehberlik ediyor.

Yılbaşı Sezonu kampanyası 7 Kasım 2023’te lanse edildi ve yapay zekayla yaratılan “Celebrating Magnificent Wonders” (Muhteşem Mucizeleri Kutluyoruz) başlıklı yenilikçi bir deneyim de içeriyor. Kampanya online olarak ve dünya çapındaki seçili Bulgari butiklerinde yılbaşı ruhuyla bir yolculuğa çıkaracak.

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.