Bulgari Serpenti 75. Yıl Dönümünü Kutladı

Bulgari, kutlamaya özel "Serpenti 75: Sonsuz Hikayelerin 75 Yılı" sergisini Milano’da tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Ekim 2023
Bulgari Serpenti 75. Yıl Dönümünü Kutladı

Milano, 11 Ekim 2023 - Bulgari, Serpenti'nin 75. yıl dönümünü kutlamak için Piazza Sempione Dazi'de “Serpenti 75: Sonsuz Hikayelerin 75 Yılı” sergisini açtı. Yıl boyunca Şanghay, Seul, Dubai ve Tokyo gibi özel olarak seçilmiş şehirlerde sunulan Serpenti Factory sanatsal girişiminin bir parçası olan serginin Avrupa'daki tek durağı Milano olacak.Bu özel etkinlikteki konuklar arasında, Bulgari’nin Türkiye marka elçisi Serenay Sarıkaya, Omnia parfümünün yeni elçisi olan ve son Venedik Uluslararası Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanan Cailee Spaney, Olympia of Greece, Anna Cleveland, Francesca Michielin, Matilde Gioli, Vittoria Puccini, Cristiana Capotondive Miriam Leone gibi marka elçileri yer aldı.


Dazio di Levante'de yer alacak sergi, mücevher evinin yüksek mücevher yaratımlarıyla birlikte olağanüstü miras mücevherlerine ve saatlerine de yer veriyor. Serpenti sembolünün çok yönlü doğasının bir yansıması olan sergi, İtalyan ve uluslararası altı sanatçının “Serpenti” yorumlarını içeriyor. Bu özel sanatçı topluluğunda Quayola, Sougwen Chung, Daniel Rozin, Cate M, Fabrizio “Bixio” Braghieri ve Filippo Salerni yer alıyor. Sanatçılar Fabrizio “Bixio” Braghieri ve Filippo Salerni’nin Milano kökenli olması, Bulgari'nin moda, kültür ve sanat duruşu adına İtalyan ve uluslararası sahnede bir referans noktası olan Milano ile bağlantısına gönderme yapıyor.


"Serpenti 75: Sonsuz Hikayelerin 75 Yılı" sergisi, 11 Ekim'den 19 Kasım'a kadar devam edecek. Bu süre zarfında Milano Cattolica Üniversitesi'nde Lüks Yönetimi yüksek lisans programı öğrencileri, ziyaretçilere rehberlik ederek sergiyi gezdirmek için hazır olacaklar. Bulgari'nin iki Milanolu sanatçıyla çalışması, Serpenti Factory'nin ötesinde de devam edecek; sergi süresince Via del Gesù 4'teki Bulgari butiği, Bixio'nun şimdiye kadar yaptığı en büyük iki Cuori Fragili (Kırılgan Kalpler) eserine ev sahipliği yapacak, Bulgari Otel Milano ise heykeltıraş Filippo Salerni'nin "Bir Yılanın Yıkımının Ardından" enstalasyonuna ev sahipliği yapacak.


“Serpenti 75: Sonsuz Hikayelerin 75 Yılı” sergisi için rezervasyonlar bulgariserpenti75milano.com adresinden veya aşağıdaki QR kodunu kullanılarak yapılabiliyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.