Doğanın Yüksek Mücevher Sanatıyla Buluşması

Gucci, "Allegoria" koleksiyonu ile lüks mücevhere adanmış hikayesinde yeni bir bölüm sunuyor.

Buse Saray BUSE SARAY 29 Ocak 2024
Doğanın Yüksek Mücevher Sanatıyla Buluşması

Gucci'nin Milano'da tanıtılan ve Daria Werbowy'nin yer aldığı son lüks mücevher kampanyası, markanın zanaatkarlığını ve sanatsal vizyonunu yansıtıyor. Kreatif Direktör Sabato De Sarno'nun öncülük ettiği ve ikonik Chateau Marmont'ta David Sims tarafından çekilen kampanya, olağanüstü mücevher tasarımıyla ifade edilen doğanın dönüşümleriyle dolu "Gucci Allegoria" koleksiyonunu tanıtıyor.Dört mevsim döngüsünün bir alegorisi olan Gucci Allegoria, art deco dönemini anımsatan eski maden Avrupa kesim taşları da dahil olmak üzere zarif antika ve nadir değerli taşlardan oluşan bir diziyi sergiliyor. 1890'dan 1930'a kadar elle kesilen bu taşlar, daha büyük yüzeyleri ve ince renkleriyle duyguların kaleydoskopunu sunuyor. Tasarımlar, çok sayıda değerli taşa cesur ve zengin tonlarda ışık tutuyor. Detaylar, neşenin özünü ve yaşamın canlılığını yakalayan parçaları öne çıkarıyor.


Yelpazeden briolette, şal deseni ve uçurtma şekillerine kadar uzanan benzersiz kesimler, Gucci'nin yaratıcı yeteneğini doğanın sürekli değişen güzelliğine saygı duruşuyla birleştirerek koleksiyonun cazibesini daha da artırıyor.

Kampanya, Gucci'nin tutarlı lüks ve sofistike anlayışıyla uyumlu olarak, zarafet anlatısına ve doğanın geçici güzelliğine bir övgüye odaklanıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.