Giyilebilir Sanat: Swatch x Tate Gallery Koleksiyonu

Swatch bu yıl, Art Journey aracılığıyla daha fazla insana daha fazla sanatı ulaştırabilmek için dünyaca ünlü Tate Gallery ile iş birliği yaptı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Mart 2024
Giyilebilir Sanat: Swatch x Tate Gallery Koleksiyonu

Swatch x Tate Gallery Koleksiyonu, daha önceki sanat iş birliklerinde görülmemiş bir şekilde Swatch markasının özünü yansıtıyor. Uzun süredir sanat iş birlikleri yapan marka, daha fazla insanın sanata erişmesini sağlıyor. Bu yılki koleksiyon için seçilen ikonik sanatçılar ve benzersiz eserler, Swatch’un sınırları zorlayan, yenilikçi, pozitif provokasyon ve yaşama sevincini benimsiyor. 

Swatch, kullanıcılarına eşsiz sanat eserlerinden ilham alarak tasarladığı saatlerle kendilerini ifade etme fırsatı sunuyor. Swatch'un değerlerine benzer şekilde Tate'de, dönem ve türleri kapsayan koleksiyonları ile herkesi müzenin yaşamına dahil olmaya davet eden benzersiz Tate Modern Lates programıyla tanınıyor. Swatch, kullanıcılar için başyapıtlar tasarlayıp, onlara saat seçimleriyle kendilerini ifade etme şansı veriyor, tıpkı sanatçıların eserleriyle kendilerini ifade ettikleri gibi. Bu sayede kullanıcılar, başkalarıyla bağlantı kurabilir ve kendilerini özgürce ifade edebilirler.

Swatch x Tate Gallery Koleksiyonu, dünya çapında tüm Swatch mağazalarında ve swatch.com.tr’de, Tate’in galeri mağazalarında ve shop.tate.org.uk  adresinde satışa sunuldu.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.