Işık Saçan İş Birliği: Messika X Estée Lauder

Zamansız pırlantalara modern bir dokunuş katan Parisli mücevher evi Messika, lüks güzellik markası Estée Lauder ile ışıltı dozu yüksek iş birliğini lanse ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mart 2024
Işık Saçan İş Birliği: Messika X Estée Lauder

Messika Paris ve Estée Lauder’i bir araya getiren iş birliği, Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond cilt bakım koleksiyonundan esinlenmiş sınırlı sayıda ürünü mücevher ve güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor.Vizyoner liderler tarafından kurulan Messika ve Estée Lauder, ürün ve hizmet bakımından kalite ve mükemmelliğe ilişkin değişmez bir taahhüdün yanı sıra, kadınların yükselmesi ve kutlanmasına yönelik adanmışlığı da paylaşıyor.

Farklı sektörlerin girişimci birer önderi olan Valerie Messika ve Estée Lauder’in etkileyici kariyer yolculukları, dünyanın dört bir yanındaki kadın liderlere ilham veriyor. Her iki marka da kadınlara hizmet sunma ve onları yüceltme konusundaki kararlılıklarından beslenerek, hayranlık uyandıran bir iş birliğinin temelini atıyor.


İçinizdeki pırlantayı açığa çıkarın

Messika Paris x Estée Lauder iş birliği, Estée Lauder Re-Nutriv’e özgü göz alıcı cazibenin modern bir ifadesini temsil ediyor. Bu beraberlik, hem Re-Nutriv Ultimate Diamond koleksiyonunun hem de Messika Paris’in eşsiz işçiliğinin önemli bir sembolü niteliğindeki pırlantalara dair ortak bir ilhama dayanıyor. Güç, enerji ve uzun ömürlülüğü simgeleyen pırlantaların iki marka tarafından karakterize edilmiş kusursuz ışıltısı, benzersiz bir lüks duygusu uyandırıyor. Tıpkı pırlantaların sonsuza kadar değerlerini koruduğu gibi, Re-Nutriv’in patentli teknolojisi de cildi güçlendirerek daha uzun süre genç kalmasını sağlıyor, cilt hücrelerinin yaşlanmasını gözle görülür şekilde azaltıyor ve zamanı yeniden yakalamak için radikal bir plan ortaya koyuyor.


Estée Lauder’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Genel Müdürü Anne Toussicot, “Messika x Estée Lauder iş birliği; iki marka arasında bulunan sinerjiyi ve vizyoner kurucuların ezber bozan bir ruhla somut hale getirdiği cesur kararlılığı kutluyor. Bu ortaklık, zamansız güzelliği kucaklarken, Ru-Nutriv koleksiyonumuzun lüks algısını pekiştirerek genç ve lükse meraklı yeni bir neslin ilgisini çekecek.”

Messika’nın Kurucusu ve Artistik Direktörü Valérie Messika ise partnerlikleri hakkında görüşlerini şöyle açıklıyor: “İkonik lüks güzellik markası Estée Lauder ile iş birliği yapmaktan büyük gurur duyuyorum. Messika gibi, Estée Lauder de vizyon sahibi bir kadın tarafından kurulmuş, öncü ve yenilikçi bir global marka. İster pırlantanın parlaklığından ister cildin ışıltısından bahsedelim, kadının varlığını kutlama konusunda ortak bir arzumuz var. Ondan dolayı, cilt bakım dünyasının nadide pırlantası Re-Nutriv Ultimate Diamond koleksiyonu ile iş birliğimize başından beri çok inanıyorum.”


Mücevher kutusu gibi değerli

İş birliğinin limitli adette üretilen ve özel bir Messika X Estée Lauder tasarımını barındıran ambalajında, iki ikonik Re-Nutriv cilt bakım ürünü yer alıyor: Ultimate Diamond Sculpted Transformation Crème ve Ultimate Diamond Transformative Energy Crème Rich.
Bir mücevher kutusu gibi altlı üstlü iki bölüme ayrılan özel hediye kutusu, Re-Nutriv Ultimate Diamond koleksiyonu ürünlerinden bir seçkiyi içeriyor.

Şansını dene pırlantayı kazan

Lüks iş birliği aynı zamanda; üç Fransız, bir İsviçreli ve iki Alman tüketiciye özel Re-Nutriv ürünlerini satın aldıklarında bir kıratlık büyüleyici bir Messika pırlantası kazanma fırsatı sunarak, güzellik ve mücevher tutkunlarını yenilikçi bir Pırlanta Avı’na davet ediyor. Kazananlar ayrıca, Messika’nın imza koleksiyonu Emotion’a ait pırlanta kolyeyi almak üzere Valerie Messika ile tanışma imkanı da elde ediyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.