Kısmet By Milka'nın Yeni Kampanya Yüzü Gülcan Arslan Oldu

Gülcan Arslan, bu yıl 15. yaşını kutlamaya hazırlanan Kısmet By Milka'nın yeni koleksiyonu “Passenger" için çok özel bir iş birliği gerçekleştirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Ocak 2024
Kısmet By Milka'nın Yeni Kampanya Yüzü Gülcan Arslan Oldu

“Passenger” koleksiyonunu tanımlayan kelimelerden bazıları. Bu duyguyu, kampanya filmine taşımayı hedefleyen marka, heyecan dozu yüksek ve güçlü bir kurgu ile Atatürk Havalimanı’nda bir çekim gerçekleştirdi. 108 kişilik ekipten oluşan proje için ana film, kısa film ve 50’dan fazla fotoğraf karesi çekildi.

Kilit teması içerisinde yer alan ve koleksiyonun en özel tasarımı olan Kilit Kolye, ilhamını yaşamın gizeminden, bağlanmadan ve odağa kitlenmekten alıyor. “Bold” tasarımı ile dikkat çeken kolye ilk kez Roslow Gold’un yanı sıra altının farklı tonları ile birleştirildi. “Multi Color” detaylar ise bu koleksiyondaki her bir tasarıma sınır koymadan, renklerinizi ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonun yol temalı tasarımları, maceraya açık, heyecanlı ve keşfetmeyi sevenlere, yön temalı tasarımlar hayatta rehber olan meraklı ruhlara, çark temalı tasarımlar ise hayatta sürekli, dinamik ve güçlü olmayı temsil ediyor.  

Büyük beğeni toplayan reklam filminin yönetmenliğini Cemre Okyay ve Hami Özkan üstlendi. Fotoğraf çekimi, Can Büyükkalkan tarafından gerçekleştirildi. Yeni reklam filminin odağında yer alan Gülcan Arslan, aynı bir çarkın dönüşü gibi durmadan ilerlemeyi ve hareketliliği gözler önüne sererken, iddialı tarzı ve duruşu ile dikkat çekti. 

Yola çıkmaktan çekinmeyen ve her zaman heyecan duyanlardan alınan ilhamla ortaya çıkan ve 2024 yılına damgasını vuracak olan yeni koleksiyon “Passenger”, Kısmet By Milka mağazaları ve www.kismetbymilka.com ‘da. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.