Kusursuz Denge: Adler “Toi & Moi”

Adler, zümrüt ve pırlantadan oluşan yüzük ve küpeleri ile mücevher severlerin dikkatini çekiyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Ağustos 2023
Kusursuz Denge: Adler “Toi & Moi”

Yaklaşık 137 yıldan beri zamanın simgesi mücevherler üreten Adler, farklı tatlarla birleştirdiği ustalığını, kreasyonlarındaki müthiş bir dengeyle gözler önüne seriyor. Doğunun duygusallığı ve hassasiyeti yüzüklerin iç bükey formlarında hissedilirken, batının geometrik keskinliği formun şahsiyetini ortaya çıkartıyor. İstisnai hayallerden doğan istisnai parçalar Adler koleksiyonlarında yeniden buluşuyor.Adler’in “Toi & Moi” isimli yeni yüzüğü ve küpeleri, ormanda yemyeşil dev ağaçların yaprakları arasından süzülen ışıkla yayılan pırıltıları andırıyor. Bereketin ve yeniden doğuşun sembolü olan zümrüt, burada bütün saflığıyla karşımıza çıkıyor…Öylesine yeşil, öylesine hayat dolu ki sadece tabiatın kendisi gücünü bu denli hissettirebilir.

Zümrüt ve pırlantadan oluşan yüzük ve küpeler, lüks dünyasına izini bırakıyor. Çünkü saf zümrütler çok nadirdir. Konu zümrüt olduğunda önemli olan taşın canlılığı ve parlaklığıdır. Adler’in zümrütleri öylesine canlı, öylesine etkileyici ki adeta yaşadıklarını, varlıklarını hissediyorsunuz.

Her bir zümrüt, yüksek kalitesi sebebiyle seçilmiş. Sadece en rafine zümrütler böylesine derin bir yeşil ışık saçabilirler.Karatların cömertliği ve formların şahsiyeti, renklerin daha canlı ortaya çıkmasını sağlıyor.

“Asscher” kesim 5.04 karatlık pırlanta ve 4.42 karatlık Kolombiya zümrütünün ışıltıları adeta birbirlerini aydınlatıyor. Bu büyüleyici küpeleri tamamlayan “Toi & Moi” yüzük, “Asscher” kesim 5.56 karat pırlantası, 4.16 karatlık Kolombiya zümrütü ve 36 adet pırlantası ve 36 adet zümrütüyle Adler imzasını vurguluyor.

 

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.