Modern Zarafet: Longines Mini DolceVita Koleksiyonu

Longines yeni Mini Dolcevita koleksiyonunu Jennifer Lawrence’ın New York’ta onur konuğu olduğu görkemli bir davet ile tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Eylül 2023
Modern Zarafet: Longines Mini DolceVita Koleksiyonu

New York Gotham Hall’da bu hafta sonu gerçekleşen ve birçok ünlü yıldızın da katıldığı etkinlikte Longines MINI DOLCEVITA koleksiyonu sunuldu. Longines’in Zarafet Elçisi Jennifer Lawrence’ın onur konuğu olduğu ve eğlence ve spor dünyasından pek çok ünlünün de katıldığı gecede İtalyanların tatlı hayat konseptini yansıtan hem şık hem de modern koleksiyonu keşfedildi.  

Etkinliğin onur konuğu olan Longines Zarafet Elçisi Jennifer Lawrence’a eğlence ve spor dünyasından da birçok ünlü ve influencer da eşlik etti.

Matthias Breschan, "Mini DolceVita sessiz lüksün ve modern zarafetin güçlü bir yansıması. Bu muhteşem mücevherler tıpkı buradaki misafirlerimiz gibi modern tarzları ile dinamik ve güçlü kadınlara hitap ediyor" dedi.

Longines CEO’sunun sahneye davet ettiği, Amerikan filmlerinde oynadığı efsanevi roller ve performansları ile bilinen aktris Jennifer Lawrence, Mini DolceVita koleksiyonunun onun için neden özel olduğunu anlattı ve bu koleksiyonu Longines ekibi ile birlikte tanıtıyor olmaktan heyecan duyduğunu belirtti. 

Her Ayrıntısı İle Zamansız Şıklığı Yansıtan Bir Mücevher  

Dinamik kadınlara yönelik bu modern mücevher saat, her ayrıntısıyla zamansız şıklığı temsil ediyor. Küçültülmüş profilde kasaya, yumuşak, kibar hatlara ve yeni tasarım paslanmaz çelik bileziğe sahip bu modern klasik, zarif olduğu kadar modaya da uygun. 1927'de doğan bir Longines efsanesinden ve tabii ki 1997 tarihli orijinal DolceVita koleksiyonundan ilham alan Mini DolceVita, etkileyici bir kökene sahip. Orijinal koleksiyon bugün herkes tarafından bilinen "Zarafet bir tavırdır" sloganını doğurmuştu; Mini DolceVita ise bu hikayeyi yeni nesillere taşımaya hazırlanıyor.

Mini DolceVita koleksiyonundaki her bir saat, 21,50 mm x 29,00 mm boyutlarında dikdörtgen paslanmaz çelik kasaya ve son derece hassas L178 quartz mekanizmaya sahip. Koleksiyondaki saatler 30 metreye (3 bar) kadar su geçirmezdir.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.