Neşeli Ruh: Pom Pom Dot

Pomellato'nun, mücevher tutkunlarına iki farklı taş seçeneği sunan yeni çift taraflı mücevher koleksiyonu Pom Pom Dot ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2024
Neşeli Ruh: Pom Pom Dot

 Pom Pom Dot, pozitif enerjiyi parlak renkli değerli taşlar ve eliptik şekilli pembe altının dokunsal zevki ile ifade ederken, aynı zamanda değişen oranların oyunculuğunu sergiliyor. 

Bir düğme motifine dayanan tasarım, Pomellato’nun tasarım mirasının bir parçası olan 1974 tarihli bir altın kolyeden ilham alıyor. Düğmenin tarihî öneminden, hem işlevsel bir aksesuar hem de tılsım olarak, Pom Pom Dot’un yumuşak yuvarlak silueti günümüzde bağ kurma ve korumanın modern bir sembolü haline geliyor. 

Farklı bir taşı ortaya çıkarmak için çevrilebilen diskler sayesinde aynı mücevheri beklenmedik ve anlık bir şekilde birkaç farklı şekilde takma olanağı sunuyor. Pom Pom Dot mücevherlerinin modaya uygun renkleri kolayca karıştırılabilir ve eşleştirilebilir veya üst üste konabilir, günlük takılabilir mücevherlere eğlenceli bir tazelik getiriyor. 

Üç farklı varyantı olan mücevherlerin ilk varyantı, bir yüzünde yeşil malakit ve diğer yüzünde sedef  İkinci varyantın bir yüzünde çarpıcı beyaz elmaslar ve diğer yüzünde sedef, üçüncü varyantın bir yüzünde gri sedef ve diğer yüzünde beyaz sedef bulunuyor. 

Pom Pom Dot'un her taşı pozitif bir güç getiriyor. Malakit iç huzur ve umudu teşvik eden uyumlu bir enerji, elmaslar cesareti ve gücü, sedef ise duyguları koruma ve dengeleme ile ilişkili. Gri sedef ise bilgelik ve sabrın niteliklerini yansıtıyor. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.