Zarif ve Sportif: Longines Conquest

Klasik zarafeti, şıklığı ve sağlamlığı harmanlayan Longines Conquest modelleri birçok stilde ve renkte hem kadın hem de erkekler için sunuluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2024
Zarif ve Sportif: Longines Conquest

Longines Conquest modelleri Longines’in simgelediği zarafeti usta bir şekilde harmanlıyor. İlk defa piyasaya sunulduğu 1954 yılından bu yana sürekli olarak geliştirilen Conquest modelleri klasik sportifliğinden ve cesur tasarımından ödün vermeden farklı renkler ve stillerde geliştirildi. 

Longines Conquest’in kadın modelleri modernliği ve feminenliği yansıtıyor ve 34 mm’lik versiyonu ile modern kadının günlük temposuna ayak uydurmayı amaçlıyor. Yeşil kadranlı model, kadınların en çok tercih ettiği model olarak öne çıkarken, erkek modellerinde  yeşil kadran ve çift renkli kadranlı modellerde de bronz model öne çıkıyor. 

Longines, Conquest modellerinin tanıtımı için markanın Zarafet Elçisi olan Tayvanlı aktör, model ve şarkıcı Eddie Peng’i kamera karşısına koyuyor.  


Karizması ve zamansız stili dışında benzersiz oyunculuğu sayesinde Eddie Peng Longines Conquest koleksiyonunu muhteşem bir kısa film ile kusursuz bir şekilde tanıtmayı başarıyor. 
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.