3 ADIMDA BATTANİYE PANÇO STİLİ

Panço modası sokaklarda. Çeşitli modeller arasından çok hoş kombinlerse mümkün.

2015 Sonbahar-kış mikro trendleri içerisinde, pançolar belki de en sürprizli olanıydı. Kimisi klasik, kimisi alabildiğine salaş birçok modeli çıktı karşımıza... İçlerinde en avangard olanıysa şüphesi 'battaniye pançolar'dı. Bu parçaları podyumdaki look'larda çok beğensek de stilimize adapte etmekte zorlandığımız bir gerçek. Sezonun başında alıp, sonuna yaklaştığımız günlerde size 'Bir kere bile giymedim, ne yapacağım ben bunu?' dedirten böyle bir parçanız varsa, önerilerimiz sizin için...

1 Battaniye desenli pançoları mutlaka salaş stillerle kullanmak zorunda değilsiniz! Şık, klasik kesim bir ceket-pantolon takım elbisenin üzerine de atabilirsiniz. Daha elegan bir görüntü için kalın ve uzun bir deri kemer kullanmanızı ve stilettolarla giymenizi öneririz.
2 Eğer gerçekten öyle bir stiliniz yoksa, örgü veya battaniye desenli pançolarınızı 'grunge'laştırmayın. Siz bir kızılderili değilsiniz ve birazdan barış çubuğu tüttürmeyeceksiniz! Grunge'a dönük bir stil tabii ki bu modele çok yakışıyor ancak abartmamak koşuluyla... 
3 Renk oyunlarından faydalanabilirsiniz. Pançonun desenindeki bir rengi, stilinizdeki vurgu rengi olarak kullanıp aksesuarlarınızı bu tonlarda seçerek stilinizi renk kakofonisinden kurtarabilirsiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.