BEYAZ GÖMLEK İLE STİL ÖNERİLERİ

Gardırobumuzun en klasik parçası ile sınır tanımayan eşleştirmeler…

Her zaman dediğimiz gibi modada sezonlar geçse de zamana karşı duran belli başlı parçalar var. Bunlar arasında jean pantolonlar, siyah deri ceketler, ekose desenleri gibi birçok parça var. Ancak belki de en klasik parçaların başında gelen bir stil varsa o da beyaz gömlekler! Formal ve ofis şıklığının temel parçalarından biri olan beyaz gömlekler ilk bakışta sıkıcı görünebilir. Son sezonlarda gördüğümüz stiller ve trendler ile beyaz gömlekler formdan forma bürünerek gardıroplarımızın en heyecanlı parçası haline geldi. Özünde oldukça sade olan beyaz gömlekler, bu özelliği ile stillerin en değişken parçası olabiliyor. Tam da bu nedenle, beyaz gömlekler ile yapabileceğiniz sınırsız stil eşleştirmeleri için size ilham kaynağı olmak istedik!

Jean pantolonlar, kalem etekler hatta mayoların üstünde bile kullanılabilen beyaz gömlekler, ne ile eşleştirirseniz onun tarzına bürünüyor. Beyaz tişörtler gibi her şey ile uyum sağlayan gömlekler, tişörtlerin aksine kıyafetlerin ‘star’ parçasına dönüşebiliyor. Volan, asimetrik veya büzgü detayları ile artık hiç de ‘sıkıcı’ olmayan beyaz gömlekler, her sezon için gardırobumuzun joker oyuncusu diyebiliriz. 

Klasik olarak adlandırsak da bu tanımdan sessizce ayrılmaya başlayan beyaz gömlekler, eklektik tasarımları ve kesimleri ile havalı kombinlere en uygun eşleştirme haline geliyor. Birçok yaz stilinin başrolünde oynayan beyaz gömlekleri renkli eteklerden ‘utility’ tarzı şortlara kadar sınırsız stilde kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda ince bir ceket olarak da kullanabileceğiniz beyaz gömlekler, oversized kesimleri ile oldukça ‘cool’ bir tarz yansıtıyor. Modanın tüm havalı kızlarının severek giydiği beyaz gömlekleri Yaz 2020’de ‘wow’ faktörüne dönüşerek tüm gözleri üzerinize toplayacak stillerin anahtarını altın bir tepside sunuyor! Sınır tanımayan stiller için fotogaleride sizin için bir araya getirdiğimiz stilleri inceleyebilirsiniz…

Etİketler