CADILAR BAYRAMI İÇİN SQUID GAME KOSTÜM ÖNERİLERİ

“Oyun başlamak üzere…”

Netflix’in en popüler dizisi olmayı başaran Squid Game, eylül ortasında çıkış yaptı. Bu yüzden hala herkesin aklında… Acımasız oyunların her birinin ardından gerçekleşen yüksek ölüm sayısıyla birlikte şovda fazlasıyla korku unsuru var.

Dizi, her bölümde ölüm kalım riski ve büyük olay örgüsü ile olmakla kalmıyor. Aynı zamanda görünümleri ile harika Cadılar Bayramı kostümü için gereken tüm gerginliğe sahip.

Muhafızlar, oyuncular ve herkesin bildiği dev bebek, artık anında tanınabilir görünümlere sahip. Üstelik karakterler çoğunlukla normal kıyafetler ve maskeler giydiği için, kostümü son dakikada bir araya getirmek oldukça kolay. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırladığınız kostümle, gerçek bir Squid Game oyunu içerisindeymiş gibi hissetmeniz mümkün.

BONUS:

Diziden esinlenen kostümünüzü daha havalı bir hale getirmek istiyorsanız, Squid Game’den ilham alan nail art’ları incelemeyi unutmayın.


Bu yıl Cadılar Bayramı’nda ne giyeceğinize hala karar vermediyseniz, Squid Game’den ilham almaya ne dersiniz? Sizin için hazırladığımız kostüm önerilerini foto galeride inceleyebilirsiniz.

Acele edin...
"Oyun başlamak üzere..."