COACHELLA STİLİ

Yaklaşan festivaller için ne giyeceğinize karar verdiniz mi?

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 20 Nisan 2015
COACHELLA STİLİ
Her yıl Kaliforniya'nın küçük kasabası Indio'da düzenlenen ve iki hafta sonu devam eden Coachella Festivali'nin ikinci haftasındayız. Müzik festivali görünümlü ‘moda' festivalinde ünlü isimlerin kıyafet tercihleri o yazın trendlerini belirliyor, hatta değiştiriyor. Hal böyle olunca katılımcılar da ‘Ne giysek?' sorunu yaşıyor.

İstanbul için de festival sezonunun yaklaştığını düşünürsek konuyu masaya yatırmak, Indio'da olmayan bizler için de önemli. Öyle birkaç parça var ki üzerinizde taşırsanız asla hip sürüden ayrılmazsınız. 60'lar esintili bir elbise, hasır bir şapka, ona eşlik eden bahar renklerinde bir fular ve bu sezonun olmazsa olmazı gladyator sandaletler. Biz bu görünümde hepsini bir arada kullandık, sizse bu parçaları farklı şekilde yorumlayabilirsiniz. Örneğin, tercihen Valentino imzalı gladyatörünüzü mini denim şort ve yırtık bir tişörtle tamamlayabilirsiniz. Elbisenizin önünü açıp, onu iri kovboy kemeri ve kovboy çizmelerle tamamlayarak asi bir havada kullanabilirsiniz. Çanta mı? O bizim olsun, başka birşey istemeyiz!

İlham karesi; Chloe ilkhbahar-yaz 2015


Elbise - Beymen Club


Şapka – Yargıcı


Çanta – Kate Spade


Fular- Diane von Furstenberg


Sandalet - Chloe

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.