DAHA AZ HARCAYARAK STİL GÖRÜNMENİN 10 YOLU

Daha kullanışlı bir gardıroba sahip olma rehberiniz burada!

Bu sene hepimiz için eşsiz bir sene oldu. Son aylarda nerede çalıştığımızdan, nerelere gittiğimize ve sevdiklerimizle buluşmalarımıza kadar her şey inanılmaz oranlarda değişti. Aslında bu değişimler nasıl giyindiğimizi de etkiledi. Her gün farklı stiller yaratmaya çalışırken artık her gün eşofman takımları giyer hale geldik. Boş zamanlarımızda gardırop detoksu yaparken ise aslında stil seçimlerinde bazı hatalar yaptığımızı gördük. Son aylarda evde triko takımları ile oturmanıza rağmen sürekli online alışveriş yapıyorsanız bu yazı sizin için! Hem çevre için hem de uzun dönemde daha şık bir gardırop için bu tüyolara ihtiyacınız olacak. 

Stil sahibi görünmek her zaman en havalı trendleri giymek, en karmaşık stil tüyolarını uygulamak veya en pahalı kıyafetleri giymek anlamına gelmiyor. Ufak bir dokunuşla şapka ekleyerek, tek renk giyinerek, farklı kumaşları karıştırarak veya sadeliğe yönelerek de çarpıcı stile sahip olabilirsiniz.  

Gardırobunuzda harika parçalar var ancak bir türlü Instagram’da gördüğünüz sokak stili görünümlerine ulaşamıyorsanız, giyinme sanatında ufak tefek değişiklikler yapma zamanı. Evet bunu söylemek yapmaktan daha kolay ve ne kadar klişe duyulursa duyulsun tarz görünmenin en zahmetsiz yöntemi özgüveni. Bu kadar basit! İçinde rahat hissettiğiniz ve aynaya baktığınızda modunuzu yükselten kıyafetler ile tarz görünmenin en önemli adımlarından birini tamamlamış oluyorsunuz. Bu adımı tamamladığınızı düşünüyorsanız diğer tüyoları görmek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…