EVDE YILBAŞI KUTLAMASI İÇİN 7 STİL ÖNERİSİ

Evde yeni yıl kutlaması pijama, terlik, televizyon anlamına gelmek zorunda değil!

Normalde evde yılbaşını kutlamak çok zevkli olabiliyor… Ancak şimdi ‘zorunluluk’ adı altında olduğu için içimizden hiçbir şey yapmak gelmiyor! Çam ağacını süslemeyi geçtik, pijamalarımızı bile değiştirmek istemiyoruz. Ancak tüm dünya kötü bir yıl geçirdi diye umudu kaybetmeye gerek yok. Alıştığımız her şey değişmiş olabilir ama aradığımız ve modumuzu yükseltecek yılbaşı kutlamalarını eve taşımayacağımız anlamına gelmiyor. Kutlamalar sevdikleriniz ile evde çok daha samimi ve çok daha özel oluyor! Kalabalıktan uzak en sevdiklerimiz ile özgürce eğlenebildiğimiz bir yeni yıl kulağa çok hoş geliyor. İşte bu yüzden de festival ruhunu ve klasik ışıltılı yılbaşı stillerini eve taşıyoruz. 

Yumuşacık triko takımlarımız ve ayıcıklı pijamalarımız çok rahat ama yeni yıl değişim için en anlamlı istisna olabilir. Uzun zamandır giyemediğiniz payetleri, taşları ve işlemeleri rahatlıkla evde giyebilirsiniz. Dışarıdaki kutlamalara giyemediğiniz o topuklu terlikleri veya incecik slip elbiseyi, üşüme ve parmak donması derdi olmadan stilize edebilirsiniz! Konfor ve şıklık dengesini kurduğumuz yeni yıl kıyafetleri, 2021’e umut dolu bakmanızı sağlayabilir. 

Yemek mi yapacaksınız, arkadaşlarınızla pijama partisi temasına mı gideceksiniz, ailenizle sıcacık bir akşam mı geçireceksiniz yoksa romantik bir ‘date night’ mı? Durum ne olursa olsun koltuğunuzun rahatlığında süper şık görünmeye hazır olun! 


Fotogaleride sizin için hazırladığımız evde yılbaşı stillerini inceleyebilirsiniz…