HAFTANIN HER GÜNÜ İÇİN BİR GÖMLEK

Hafta boyunca gömlekli stiller tercih edebileceğinizi kanıtlayan görünümler...

Gömlekleri düşününce aklımıza ilk olarak klasik beyaz gömlekler veya ince çizgili mavi poplin gömlekler geliyor… Ancak artık çok daha fazla çeşit var! Ofis şıklığına ait gibi düşünülen gömlekler farklı varyasyonları ve eklentileri ile sokak stilinden gece stiline kadar birçok yere uyarlanabiliyor. Deriler, denimler, balon kollar, desenler veya metalik detaylar ile güncellenen gömlekler, gardırobunuzda çeşitlilik sunma garantisi veriyor. Son zamanlarda bluz kategorisine kayan gömlekler gerçekten de sınır tanımıyor! Eskiden sadece işe giderken elimizi attığımız gömlekleri şimdilerde her gün her yere giymek istiyoruz. Cuma akşamı kız buluşmalarından Pazar kahvaltılarına kadar her yerde giyebileceğiniz gömlekler haftanın her gününe uygun. 

Değişen ve sürekli güncellenen trendler ile birlikte farklı formlarda gördüğümüz gömlekler, maskülen özünü yavaş yavaş kaybediyor diyebiliriz. Fırfır eklentisi ile flörtöz stillere, asimetrik kesimleri ile asi görünümlere veya balon kolları ile hareketli stillere hayat veren gömlekler gardırobumuzun favori parçalarından biri! Her yere uyarlanabildiği gibi aynı zamanda sezonsuz parçalar kategorisinde yer alan gömlekler yaz kış giyilebiliyor. Moda sektöründeki her şey güncelleniyor ve yenileniyor ancak gömleklerin her zaman trend olacağına emin olabilirsiniz!

Sonbahar stilinde rahatlıkla kullanabileceğiniz renkli veya desenli gömlekler harika bir ‘layering’ parçası oluyor. Tişörtlerin veya boğazlı kazakların üstünde ince bir ceket formunda veya tulumların ya da elbiselerin içerisinde stilize edebileceğiniz gömleklerin partneri sadece jean pantolonlar veya piliseli etekler değil! Silüeti sebebiyle en sade stillere bile şık ve alımlı bir görünüm kazandıran gömlekler, zahmetsiz stil hilelerinden biri. 

Bu hileyi tüm hafta boyunca en ‘cool’ şekilde kullanmaya hazırsanız fotogaleride sizin için hazırladığımız gömlekli stilleri inceleyebilirsiniz…