HAFTANIN STİL İLHAMI: KENDALL JENNER

Ünlü model, diz boyu çizmeleri ile ilham panomuzda yerini aldı.

Kendall Jenner, bu sezon New York Moda Haftası'nda podyumlara çıkmıyor olabilir ancak davet ve parti stili ile defileleri aratmıyor! En önemli markaların en gösterişli defilelerini ön sıradan izleyen ünlü model, moda haftalarının en popüler partilerine katılıyor. İlham kaynağı seli gibi olan defilelerin yanı sıra Jenner’ın moda haftası stili gözümüzden kaçmadı! Her kıyafeti ile gündem olmayı başaran Jenner, DKNY’ın 30. yıldönümü partisi için giydiği kombin ile Sonbahar stilimize ilham kaynağı oldu. 

Kendall Jenner, DKNY'ın 30. Yıl Partisinde (Getty Images)

Sonbahar 2019’da su yüzüne çıkan diz boyu çizmeleri kombinleyen ünlü model, sokak modasının yıldızını stiline taşıdı. Her sonbaharda karşımıza çıkan klasik siyah botlar, 2019 güncellemesi ile diz boyuna kadar yükseldi. Yetmişli yılların tarzına gönderme yapan bu çizmeler ile retro ve moderni harmanlayan stillere imza atabilirsiniz. 

Jenner’ın parti stiline bakacak olursak, ünlü model ceket elbisesini siyah metal detaylı bir diz boyu çizme ile tamamladı. Baştan aşağı siyah bir stil tercih eden Jenner’ın tarzını günlük stilinize taşıyabilirsiniz. Sadece siyahlarda değil, bordolarda, tabalarda ve krokodil desenlerinde görülen diz boyu çizmeleri, gardırobunuzdaki bir çok parça ile uyum sağlayabilir. Henüz almadıysanız; elbiseler, denim etekler veya dar paça kotlar ile eşleştirebileceğiniz diz boyu çizme modellerini fotogaleride görebilirsiniz…