INFLUENCER'LARIN BEYAZ PANTOLON STİLLERİNİ DENİYORUZ

10 Influencerın beyaz pantolon eşleştirmelerini deniyoruz!

Modanın en zorlu parçalarından biri olarak görülen beyaz pantolonları hayatınıza tekrar dahil etme zamanı! Genelde her detayı gösterdiği için tercih edilmeyen beyaz pantolonlar beklenmedik bir şekilde sonbaharın favorileri arasında. Aslında ilkbahar ve yaz aylarında daha çok giyilen beyaz pantolonlar, kar beyaz etkisi ile soğuk mevsime de çok uygun! Bu stile olan önyargılarınızı yıkmak için birçok stil hazırladık. Trikolardan, derilere kadar farklı kumaşlar ile güncellenen beyaz pantolonlar alışılagelmedik sezon görünümleri yaratmak için ideal. 

Son zamanlarda Instagram influencerları arasında minimalist bir etki görüyoruz. Özellikle karantina sürecinde başlayan sade ama şık giyinme sanatı, şimdilerde sokak stiline taşınıyor. Beyazları ve ekruları da bu minimalist etkinin bir parçası olarak görebilirsiniz. ‘Fresh’ ve şık bir stil yaratan beyaz pantolonlar, farklı Sonbahar 2020 trendlerini denemek için harika bir yöntem! Boş bir tuvali andıran bu pantolon stiline eklediğini aksesuarlar ve mikro trendler ile bambaşka tarzlar yaratabilirsiniz. İpek takımlar ile gece stiline, bol kesim jean pantolonlar ile sokak modasına ve kargo pantolonlar ile pazar kahvaltılarına taşıyabileceğiniz beyaz pantolonlar, eski moda kurallarını yıkıyor diyebiliriz. 

Instagram stil sayfalarında ve influencerlar tarafından genelde ekrular ve bejler ile eşleştirilen kar beyazı pantolonları aynı zamanda canlı renkler ve siyahlar ile birlikte de görüyoruz. Bej tonları ile tam olarak klasik bir sonbahar görünümü yaratan beyaz pantolonlar, neon ilhamlı göz alıcı tonlar ile ilkbahara göz kırpıyor. Her sonbahar giydiğiniz düz kesim ve yüksek belli jean pantolon veya koyu renkli pantolonlar yerine bu sezon değişik bir stil deneyebilirsiniz. Beyaz pantolonlar ile sonbahar gardırobunuzu şaşırtın!

Fotogaleride 10 influencerın beyaz pantolon stilinden esinlendiğimiz eşleştirmeler inceleyebilirsiniz...