NASIL GİYMELİ: SEZONUN EN TREND 10 RENGİ

Defilelerde gözümüzden kaçmayan renkler ile farklı stiller yaratmanın yolu buradan geçiyor. Renkleri korkusuzca kullandığımız sezona hoş geldiniz.

Mevsimin en trend renkleri önce defile görünümleri ile başlarken, bu tonları sokak stilinde ve Instagram sayfalarında artık oldukça fazla görüyoruz. Eski moda kuralları yıkılalı uzun bir süre oldu bu yüzden sonbahar kış döneminde cesur ve canlı tonları gördüğünüze şaşırmayacağınızı düşünüyoruz. Pembe morlar, canlı turuncular ve pudra sarıları gibi ilkbaharı çağırıştıran renkleri gördüğümüz yeni sezonda aynı zamanda eski klasikler arasında olan bordolar, griler ve toprak tonları da var. ‘Sıkıcı’ olarak gördüğümüz birçok renk güncellemeler ile dikkat çekici bir hal alırken, bu eğlenceli renkler ile stil denemeleri yapacağımız için çok heyecanlıyız!

Soğuk ve gri bulutlu günlere güneş gibi doğacak olan rengarenk tonlar sadece görünüm açısından ‘statement’ değil aynı zamanda mod yükseltici! Tüm gözleri üzerinize toplayabileceğiniz yeni sonbahar kış döneminde, tüm belirsizliklere ve üzüntülü haberlere rağmen bu renk trendleri ile hem içinizi hem de gardırobunuzu ferah tutabilirsiniz. Adeta bir antidepresan etkisinde olan Sonbahar Kış 2020 renk trendleri ile mevsime uygun eşleştirmeler yapabilirsiniz. 

Klasik siyah paltonuzu kırmızılar, koyu desenli sonbahar elbisenizi mandalina turuncuları, gri eşofman takımınızı saks mavileri veya kahverengi çizmelerinizi cesur yeşiller ile güncelleyebilirsiniz! Gökkuşağının neredeyse tüm renklerini farklı tonlarda ve etkilerde gördüğümüz yeni sezonda klasikler ile beraber yenilikçi bir algı da var. Tıpkı hayatın farklı renkleri gibi gardırobunuz da modunuza göre farklı tonlara bürünüyor!

Fotogaleride defilelerden esinlenerek hazırladığımız renk stillerini inceleyebilirsiniz…